Małgorzata Kożuchowska w pełni korzysta ze znakomitej pogody i razem z bliskimi oddaje się letnim aktywnościom. Gwiazda pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z… rodzinnej wyprawy na grzyby. Fani nie wierzą własnym oczom, a aktorka świetnie się bawi. Będziecie pod wrażeniem, jaki znalazła okaz!

Małgorzata Kożuchowska już niejeden raz udowodniła, że ma do siebie ogromny dystans i zupełnie nie przejmuje się tym, czego inni od niej oczekują. Zupełnie nie zważając na swój status wielkie gwiazdy, postanowiła wybrać się z całą rodziną poszukać pierwszych grzybów. Czy aktorce udało się już upolować jakieś interesujące egzemplarze? Zdjęcie, na którym zadowolona Małgorzata Kożuchowska pozuje ze znalezionym okazem, absolutnie podbije wasze serca. 

Małgorzata Kożuchowska zbiera grzyby?

Małgorzata Kożuchowska uwielbia rodzinne wyprawy na łono przyrody — nie raz i nie dwa pochwaliła się w social mediach zdjęciami z licznych spacerów i wyjazdów. Tym razem gwiazda postanowiła wykorzystać fakt, że na dworze panuje wysoka temperatura i zabrała małego Jana Franciszka na grzyby.

Chociaż sezon na grzyby rozpocznie się na dobre dopiero jesienią, to nie powstrzymało aktorki przed udaniem się do lasu. Szybko okazało się, że to był strzał w dziesiątkę — trafiła na wielką kanię. Uszczęśliwiona Małgorzata Kożuchowska postanowiła pochwalić się zdobyczą na Instagramie. Fani zachwycili się spontanicznością oraz poczuciem humoru gwiazdy. Zaczęli gratulować jej takiej pokaźnej zdobyczy. Nie brakowało także deklaracji, że niebawem sami wybiorą się na grzyby. 

— Z Pani to Grzybiara widzę. Ja też to uwielbiam.

— Ale narobiła mi Pani smaka. […] Muszę zadzwonić do babci. Mieszka blisko lasu.

— Pani Małgosiu, w jakiej części Polski takie kanie? — dopytywali w komentarzach. 

Co robi Małgorzata Kożuchowska?

Nic dziwnego, że aktorka tak bardzo potrzebowała wypoczynku — dopiero co wróciła z wyjazdu do Francji. Kożuchowska wybrała się na Festiwal Filmowy w Cannes, gdzie towarzyszyła jej między innymi Agnieszka Dygant

Chociaż Kożuchowska miała niepowtarzalną okazję, by poznać gwiazdy światowego kina, tak intensywny wyjazd musiał być dla niej niezwykle nużący. Nic dziwnego, że po okresie spędzonym na podróżach zapragnęła poświęcić więcej czasu najbliższym i wybrać się z nimi w mniej uczęszczane miejsce. Na dodatek połączyła przyjemne z pożytecznym i znalazła świetne danie na kolacje.

Spodziewaliście się, że Małgorzata Kożuchowska jest miłośniczką chodzenia na grzyby? Mamy nadzieję, że kania smakowała rodzinie aktorki!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małgorzata kożuchowska
fot. instagram.com @malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska wybrała się z rodziną na grzyby.

1
2
3
Poprzedni artykułCo robi chrzestna na chrzcie? Najważniejsze rzeczy, o których musisz wiedzieć
Następny artykułCórka Anny Dereszowskiej ma poważne problemy we wzrokiem. Będzie potrzebna operacja?
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.