Małgorzata Kożuchowska nie od dziś uchodzi za jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Aktorka zresztą nigdy nie ukrywała, że piękne stroje należą do jej największych słabości. Niedawno po raz kolejny zadała szyku, tym razem w kwiecistej sukience mini. Wiemy, skąd jest i ile kosztuje! Nie każdy może sobie na nią pozwolić. 

Jej stylizacje stanowią inspirację dla tysięcy Polek. Małgorzata Kożuchowska nie raz i nie dwa znalazła się na ustach całego kraju z powodu swoich wyborów modowych. Wśród stylistów uchodzi za gwiazdę, której wpadki po prostu się nie zdarzają. Niedawno aktorka zdecydowała się na ryzykowny krok i zamiast zwyczajowej długiej sukni w pastelowym kolorze albo „małej czarnej” założyła…delikatną sukienkę w kwiaty w fasonie mini! Zapłaciła za nią zawrotną kwotę, ale…warto było!

Małgorzata Kożuchowska zachwyca! Ile kosztuje jej kreacja?

Małgorzata Kożuchowska niedawno wzięła udział w hucznym przyjęciu dla gwiazd polskiego show-biznesu. Aktorka pochwaliła się zdjęciami z udanej zabawy w social mediach. Jednak uwagę internautów przykuła nie okazja, lecz kreacja, na którą zdecydowała się gwiazda. Wiemy, gdzie i za ile możecie ją dostać! 

Kwiecista minisukienka Małgorzaty Kożuchowskiej to kreacja marki Raquel Diniz. Jak czytamy na stronie moliera2.com została w całości wykonana z jedwabiu i ozdobiona metalizowaną złotą nicią. Jednak największe zaskoczenie wzbudza cena – wartość sukni wyceniono na 3295 złotych.

Nie wiadomo, czy aktorka zdecydowała kupić minisukienkę, czy jedynie ją wypożyczyć. Prawdopodobnie to drugie, ponieważ zgodnie z informacjami podanymi na moliera2.com na obecną chwilę wyprzedano już prawie wszystkie egzemplarze kreacji Raquel Diniz oprócz ostatniego – w rozmiarze XXS. 

Gdzie ubiera się Małgorzata Kożuchowska?

Małgorzata Kożuchowska wysoko ceni dobrą jakość kreacji, na które się decyduje. Nie spotkamy jej w kiepskiej jakości ubraniach ani niedobranych zestawieniach. Które z wyborów modowych gwiazdy zwróciły szczególną uwagę w ostatnich miesiącach?

Uwadze fanów gwiazdy nie uszła m.in. popartowa żółta sukienka ze stójką, w której aktorka świętowała koniec majówki i nadejście ciepłych dni. Kreację przygotował dla niej Marcin Tyszka. Innym razem Małgorzata Kożuchowska zadała szyku w sneakersach Louis Vuitton

Jak podoba wam się kwiecista minisukienka Małgorzaty Kożuchowskiej? Trzeba przyznać, że idealnie pasowała do makijażu i fryzury gwiazdy!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małgorzata kożuchowska
fot. instagram.com @malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska zadała szyku w minisukience. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułTranspłciowa działaczka popełniła samobójstwo. Skoczyła z Mostu Łazienkowskiego
Następny artykułMartyna Wojciechowska jakiej nie znacie! Gwiazda stanęła przed wyzwaniem z 11-letnią córką
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.