Małgorzata Kożuchowska po raz kolejny zaskoczyła swoich wielbicieli. Wydawać by się mogło, że piękna aktorka osiągnęła już wszystko, jednak ona nieustannie podejmuje kolejne wyzwania. Gwiazda zapowiedziała prawdziwą bombę i powaliła fanów na kolana. O co chodzi?

Chociaż Małgorzata Kożuchowska jest obecna na polskiej scenie filmowej już ponad 25 lat, nieustannie angażuje się w kolejne projekty i wciąż zadziwia swoich wielbicieli. Aktorka świetnie sprawdza się zarówno w produkcjach filmowych, jak i na deskach teatru, a teraz czeka na nią kolejne wyzwanie! Gwiazda serialu Rodzinka.pl będzie miała okazję zaprezentować swój talent wokalny!

Nowy projekt Małgorzaty Kożuchowskiej

Gwiazda w tym roku obchodzi 25-lecie pracy artystycznej, a tyle lat na scenie świadczy o tym, że jest świetną aktorką. Przez wiele lat mogliśmy ją podziwiać w Teatrze Dramatycznym, a do 2005 roku związana była z Teatrem Narodowym. Produkcje filmowe z jej udziałem osiągnęły olbrzymi sukces, a ona nieustannie podejmuje kolejne wyzwania. Gwiazda zapowiedziała, że przygotowuje się do nowej roli – Małgorzata nagra płytę! Jakie utwory się na niej znajdą? Opowiedziała o tym w Super Expressie.

– Biorę udział w takim projekcie, który polega na nagrywaniu piosenek na płytę. Zaprosiła mnie do tego Joanna Dark, z którą znam się już wiele lat, ponieważ korzenie tej znajomości sięgają czasów toruńskich. Byłyśmy w tym samym zespole teatralnym w domu kultury w Toruniu – wyznała  Kożuchowska na łamach Super Expressu.

Jak Małgosia sprawdzi się w nowej roli? Nie mamy wątpliwości, że wspaniale! 🙂

Małgorzata Kożuchowska nagrywa płytę!

Kożuchowska już kilka razy miała okazję zaprezentować swoje wokalne umiejętności. Jakiś czas temu opublikowała własne wykonanie utworu Shallow, z repertuaru Lady Gagi i Bradley’a Coopera, a jej wykonanie wzbudziło olbrzymie zainteresowanie wielbicieli. Gwiazda postanowiła pójść za ciosem i sprawdzić się w roli wokalistki. 

Małgorzata Kożuchowska w tym roku obchodzi 25-lecie swojej pracy artystycznej! Aktorka ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Przez wiele lat mogliśmy ją podziwiać w Teatrze Dramatycznym, a od 2005 roku jest związana z Teatrem Narodowym w Warszawie.

Teraz przed Małgosią kolejne wyzwanie, tym razem muzyczne! Z niecierpliwością czekamy na rezultaty!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małgorzata kożuchowska
instagram.com @malgorzatakozuchowska_

Nie od dziś wiadomo, że gwiazda uwielbia wyzwania. Jesteśmy pewni, że płyta z jej udziałem będzie wielkim sukcesem! Zgadzacie się?

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułSławek Uniatowski pokazał odważne zdjęcie. Fanki oszalały: „Przez ciebie nie zasnę”
Następny artykułMariola Kukuła w wieku 17 lat wystąpiła nago w filmie „Kto wierzy w bociany?” To ZNISZCZYŁO jej karierę