Małgorzata Kożuchowska ma nieskazitelny wizerunek, wiedzie spokojne życie u boku męża i dziecka, rzadko pojawia się na salonach. Czyżby naprawdę była zgoła inną osobą? Przyjaciel aktorki zdradził, jaka jest naprawę. –Potrafi wypić niejedną butelkę prosecco – wyznaje kolega Kożuchowskiej.

O Małgorzacie Kożuchowskiej mówi się wiele, jednak zazwyczaj w pozytywnym tonie, gwiazda stroni od skandali. Od hucznych zabaw zdecydowanie woli zacisze swojego domu. Czyżby? Przyjaciel aktorki-Marcin Tyszka zdradził jaka Małgorzata Kożuchowska jest prywatnie. To całkowicie inna osoba, jaką znamy.

Jaka jest Małgorzata Kożuchowska prywatnie?

Małgorzata Kożuchowska jest symbolem klasy i stylu, na branżowych imprezach zawsze prezentuje się znakomicie, trudno zobaczyć ją imprezującą, zdecydowanie woli prowadzić spokojne życie u boku męża i synka. Wielkim zaskoczeniem okazała się wypowiedź Marcina Tyszki, który opowiedział jaka Małgorzata Kożuchowska jest naprawdę.

– Spędzamy fantastyczny czas, łażąc po parku, chodząc na wino, kładąc się o piątej rano, później każde z nas wraca do swojego życia, Małgosia jeszcze do rodziny, ale ten sentyment pozostaje. Prywatnie, kiedy czuje się bezpiecznie, jest mega wyluzowaną kobietą z ostrym poczuciem humoru, potrafi też wypić niejedną butelkę prosecco i przede wszystkim cieszy się życiem – wyznał Marcin Tyszka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Małgorzata Kożuchowska i Marcin Tyszka

Mało kto wie, że znana aktorka i światowej sławy fotograf przyjaźnią się już o wielu lat. W show-biznesie to niezwykła rzadkość. Z dala od kamer i błysków fleszy świetnie czują się w swoim towarzystwie, co chętnie relacjonują na swoich mediach społecznościowych. Poznali się, kiedy Małgorzata Kożuchowska nie była jeszcze topową aktorką, a juror Top Model był dopiero początkującym fotografem.

Swoją przyjaźń pielęgnują z dala od mediów, może właśnie dlatego ich relacja przetrwała już tyle lat. Ze względu na wiele obowiązków zawodowych i rodzinnych nie mogą spotykać się tak często, jak kiedyś, jednak zawsze znajdą czas, żeby się spotkać. Taka przyjaźń w świecie show-biznesie nie zdarza się często. Wiedzieliście, że są przyjaciółmi?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Małgorzata Kożuchowska
instgram.com@tyszka_marcin

Jaka jest Małgorzata Kożuchowska prywatnie?

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułKatarzyna Bosacka schudła i zmieniła styl! Gwiazda wygląda jak nowa osoba
Następny artykuł49-letnia piosenkarka ma ciało bogini. Nie korzysta z usług chirurga plastycznego
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.