Małgorzata Kożuchowska: samochód gwiazdy stanowi marzenie wielu miłośników motoryzacji. Cela tego luksusowego Jaguara jest astronomiczna! Nie uwierzycie, czym jeździ. Aktorka naprawdę ma słabość do szybkich aut! Przy wyborze ostatniego kierowała się nie tylko względami praktycznymi. Szczególnie zależało jej na JEDNEJ kwestii. Jakiej?

Jest znana ze swojego wielkiego zamiłowania do mody oraz butów. Jednak jedna z najpopularniejszych polskich aktorek uwielbia nie tylko pięknie wyglądać, lecz także jeździć szybkimi pojazdami. Małgorzata Kożuchowska: samochód gwiazdy jest zarówno nowoczesny, jak i niezwykle luksusowy. Wybrała go z ogromną pieczołowitością, mając na uwadze nie tylko wygodę i bezpieczeństwo, lecz także… ekologię. Nie uwierzycie, na co ostatecznie się zdecydowała. TO musiało kosztować prawdziwą fortunę!

Czym jeździ Małgorzata Kożuchowska? Samochód gwiazdy jest bardzo drogi

Do niedawna tylko najbliżsi zdawali sobie sprawę, że gwiazda Rodzinki.pl jest wielką miłośniczką motoryzacji. Wszystko zmieniło się, gdy gwiazda pochwaliła się na Instagramie swoim najnowszym zakupem. Czym jeździ Małgorzata Kożuchowska?

Małgorzata Kożuchowska: samochód aktorki to biały Jaguar I-PACE SUV, zasilany energią elektryczną. Ponieważ gwieździe leży na sercu dobro przyrody, zdecydowała się na zakup auta, którego użytkowanie nie wiąże się z zanieczyszczaniem środowiska naturalnego. Zgodnie z informacją podaną na stronie jaguar.pl auto Kożuchowskie w ogóle nie emituje spalin! Aktorka musi dostarczać mu energii poprzez ładowanie, a nie dolewanie paliwa.

Ile kosztuje samochód Małgorzaty Kożuchowskiej? Jak ustalił portal auto-swiat.pl, gwiazda musiała wydać na swoje nowe auto od 355 do 470 tysięcy złotych w zależności, na którą wersję się zdecydowała. To pierwszy tego typu model marki Jaguar. W Polsce zaczęło być o nim głośno dopiero w ubiegłym roku.

Jakie auta ma Małgorzata Kożuchowska?

Wygląda na to, że Małgorzata Kożuchowska naprawdę ma słabość do samochodów marki Jaguar! Jeszcze do niedawna gwiazda jeździła innym samochodem tej firmy — równie efektownym i kosztowanym. Jakim? Podobnie jak przy okazji ostatniego auta, opublikowała jego zdjęcie na Instagramie.

Małgorzata Kożuchowska: samochód, którym wcześniej jeździła gwiazda, to czarny Jaguar XF. Jak czytamy na stronie jaguar.pl, cena nowego modelu auta zaczyna się już od 199 900 złotych. Możemy się także dowiedzieć, że dawny pojazd Kożuchowskiej ma takie udogodnienia, jak m.in. dwusferowa klimatyzacja, system audio oraz ekran dotykowy.

Małgorzata Kożuchowska: samochód gwiazdy to marzenie wielu

Spodziewalibyście się, czym jeździ Małgorzata Kożuchowska? Samochód aktorki jest nie tylko bardzo szybki i wyposażony w najlepsze udogodnienia, lecz przede wszystkim — ekologiczny.

Mimo że gwiazda dysponowała już dobrym autem, zdecydowała się zamienić je na pojazd, który nie emituje do atmosfery szkodliwych substancji. Wszystkie osoby deklarujące się jako zatroskane o dobro planety i dysponujące odpowiednimi możliwościami powinny wziąć z niej przykład!

ZOBACZ ZDJĘCIA SAMOCHODÓW MAŁGORZATY KOŻUCHOWSKIEJ:

małgorzata kożuchowska: samochód
fot. instagram.com @malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska uwielbia auta marki Jaguar.

małgorzata kożuchowska: samochód
fot. instagram.com @malgorzatakozuchowska_

Tym razem gwiazda zdecydowała się na zakup samochodu zasilanego energią elektryczną.

małgorzata kożuchowska: samochód
fot. instagram.com @malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska: samochód aktorki nie wpływa negatywnie na otoczenie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Krzysztof Jackowski mówi, co wydarzy się w Polsce już za 3 dni. Dla wielu to będzie prawdziwa katorga
  2. Sprawa wygląda bardzo poważnie. Nowe doniesienia ze szpitala o stanie zdrowia gwiazdy disco-polo
  3. Mąż Henryki Krzywonos jest od niej sporo młodszy. Nie wróżono im długiego małżeństwa
  4. Jak zorganizować imprezę niespodziankę? Zaskoczysz wszystkich gości
  5. Żona Piotra Cugowskiego to dziennikarka Polsatu. Jest przepiękna
  6. Kobiety z całego świata są zachwycone reklamą maszynek do golenia. Marka odważnie przełamała tabu
  7. Psiaki, którym nie można się oprzeć. TOP 10 psów uznawanych za najpiękniejsze

źródła: auto-swiat.pl, jaguar.pl

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.