Małgorzata Kożuchowska: siostry aktorki są dla niej niezwykle ważne. Łączy je silna więź, której nie osłabiły ani czas, ani dorosłe życie. Kożuchowska utrzymuje z nimi bardzo bliskie relacje. Co robią na co dzień? Nie uwierzycie, gdzie pracują!

Niewiele gwiazd budzi taką sympatię i szacunek swoich widzów, co Małgorzata Kożuchowska. Siostry aktorki wspierają ją zarówno w zmaganiach z ciemnymi stronami sławy, jak i życiem codziennym. Odczuła to szczególnie mocno, kiedy spodziewała się narodzin swojego pierwszego dziecka. Chociaż na co dzień dzielą je kilometry, pozostają w  bardzo zażyłych relacjach. Dowiedz się więcej o rodzinie Małgorzaty Kożuchowskiej!

Kim są siostry Małgorzaty Kożuchowskiej?

Małgorzata Kożuchowska ma dwie siostry o imionach Maja i Hanna. Obie panie są młodsze od aktorki oraz mieszkają w zupełnie innych miejscach. Hanna zdecydowała się zapuścić korzenie w Poznaniu, a Maja – Paryżu. 

W przeciwieństwie do swojej starszej siostry, Maja i Hanna nie zdecydowały się na artystyczny zawód. Pierwsza na co dzień pracuje jako przedszkolanka, druga jest cenionym architektem. Wszystkie siostry założyły rodziny, a kiedy Małgorzata oczekiwała narodzin Jana Franciszka, udzielały jej rad i dzieliły się swoimi doświadczeniami. 

– Czuję, że jeśli w jakimkolwiek momencie życia któraś z nas będzie potrzebowała wsparcia, nie zostanie sama. I nie ma żadnego znaczenia dzieląca nas odległość – cytuje Małgorzatę Kożuchowską viva.pl

Małgorzata Kożuchowska: siostry są jej przyjaciółkami

Aktorka wielokrotnie podkreślała, że nie tylko odległość, ale i czas nie wpływa na fakt, że pozostają ze sobą blisko i świetnie dogadują. 

– Bez względu na to, jak długo się nie słyszymy, jest pomiędzy nami ten rodzaj porozumienia, że już po pierwszym „halo” w słuchawce wydaje się nam, że ostatni raz rozmawiałyśmy ze sobą pięć minut temu – czytamy na viva.pl. 

Małgorzata Kożuchowska wysoko ceni sobie wartości rodzinne. Sama od lat pozostaje w szczęśliwym związku z Bartłomiejem Wróblewskim, ojcem jej syna Jana Franciszka. Nie tylko siostry i mąż angażują się w wychowywanie małego chłopca! Aktorka może także liczyć na wsparcie rodziców, Jadwigi i Leszka. Małżeństwo przeprowadziło się nawet do Warszawy, żeby móc spędzać z najstarszą córką i wnukiem więcej czasu. Oboje poświęcają wiele czasu Jasiowi, a także… pomagają aktorce w pracach w ogrodzie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małgorzata kożuchowska siostry
fot. instagram.com @malgorzatakozuchowska

Małgorzata Kożuchowska: siostry aktorki są ze sobą mocno związane.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułIle zarabia Deynn? Zarobki gwiazdy są oszałamiające
Następny artykułKrzysztof Krawczyk o zdradach: „Skoro wszyscy to robią, to dlaczego nie ja”. Szczere wyznanie artysty
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.