Małgorzata Kożuchowska: styl gwiazdy kochają wszystkie Polki. Popularna aktorka wygląda wspaniale zarówno w prostych, codziennych stylizacjach, jak i w pięknych wieczorowych sukniach wprost z czerwonego dywanu. Gwiazda Rodzinki.pl uwielbia drogie marki, a w jej szafie znajduje się wiele perełek, o czym opowiedziała na łamach Vivy!

Styl gwiazd od zawsze wzbudza wielkie zainteresowanie mediów. Kolorowe czasopisma i magazyny śledzą modowe poczynania sławnych postaci, bo to właśnie one wyznaczają trendy. Jaki styl ma Małgorzata Kożuchowska? Które marki są jej ulubionymi? Sprawdźmy! 

Jaki styl ma Małgorzata Kożuchowska?

Małgorzata Kożuchowska nie ukrywa, że uwielbia luksusowe marki, na które mogą pozwolić sobie tylko największe gwiazdy filmowe. Na szczęście aktorka jest jedną z nich i może pozwolić sobie na ekskluzywne ubrania, chociaż równie często wybiera stylizacje z sieciówek. Połączenie drogich marek z popularnymi sklepami tworzy wyrazisty styl Kożuchowskiej. Gwiazda Rodzinki.pl jest muzą wielu polskich projektantów. Aktorka wielokrotnie pojawiała się w kreacjach duetu Paprocki&Brzozowski na czerwonym dywanie i za każdym razem wzbudzała powszechny zachwyt. Równie często możemy ją zobaczyć w kreacjach Macieja Zienia czy Gosi Baczyńskiej

Małgorzata Kożuchowska: styl gwiazdy zachwyca!

Małgorzata Kożuchowska od wielu lat uchodzi za niekwestionowaną ikonę stylu. Wygląda wspaniale niezależnie od okazji. W jej szafie aż robi się od pięknych, wieczorowych sukien, które gwiazda zakłada na najważniejsze wydarzenia medialne i wielkie, uroczyste gale. Urody, dobrego gustu, a także figury mogłaby jej pozazdrościć niejedna kobieta. Chcesz wyglądać jak gwiazda Rodzinki.pl? Jaki styl ma Małgorzata Kożuchowska, sprawdźmy!

Kożuchowska uwielbia kobiece stylizacje, a najlepiej czuje się w sukniach i sukienkach. To właśnie ten rodzaj garderoby najlepiej podkreśla atuty jej figury. Do sukienek gwiazda wybiera zazwyczaj wysokie szpilki, które optycznie wydłużają jej figurę i podkreślają zgrabne nogi. W rozmowie z Vivą! przyznała, że lubi wydawać pieniądze na ubrania, które są dziełami sztuki:

– Inspirują mnie ludzie utalentowani. Ich dzieła i wrażliwość. Kocham rzeczy, które robią, i jestem w stanie wydać na to pieniądze – wyznała Kożuchowska w magazynie Viva!

A wam podobają się stylizacje Małgorzaty Kożuchowskiej? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małgorzata kożuchowska: styl
instagram.com @malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska: styl gwiazdy zachwyca od lat.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMichał Wiśniewski się rozwodzi! Dominika Tajner: „Mój mąż złożył pozew o rozwód”
Następny artykułJoanna Liszowska z mężem. To wpływowy i bogaty biznesmen ze Szwecji