Małgorzata Kożuchowska: syn aktorki niewątpliwie jest jej oczkiem w głowie. Gwiazda pilnie strzeże prywatności zarówno swojej, jak i synka. Nie pojawia się z nim publicznie i nie publikuje jego zdjęć na mediach społecznościowych – a przynajmniej takich, na których widać twarz dziecka. Ostatnio jednak zaczyna pokazywać odrobinę więcej! Dlatego śmiało można stwierdzić, że synek aktorki jest uroczym chłopcem. Sami zobaczcie, rozpłyniecie się z nadmiaru słodkości.

Aktorka z pewnością jest świetną matką, miała w końcu wiele okazji do zagrania rodzica na ekranie, a jej rola Natalii w serialu rodzinka.pl, podbiła serca Polaków. Gwiazda dobrze pilnuje swojej prywatności i rzadko mamy okazję, by zobaczyć 4-letniego syna aktorki. Kożuchowska po raz pierwszy pokazała się z synkiem publicznie, gdy odbierała od prezydenta Andrzeja Dudy odznaczenie za zasługi dla polskiej kultury. Oprócz tego coraz częściej publikuje zdjęcia z maluchem na Instagramie. Małgorzata Kożuchowska: syn aktorki jest naprawdę uroczy, tylko spójrzcie.

Małgorzata Kożuchowska: syn aktorki jest jej oczkiem w głowie!

Aktorka jest osobą bardzo prywatną, nie znaczy to jednak, że nie wiemy nic o jej życiu osobistym. W 2008 roku wzięła ślub z Bartłomiejem Wróblewskim, dziennikarzem. Aktorka mało mówi o swoim mężu, a kiedy już o nim wspomina, zawsze wychwala go jako fantastycznego partnera. Kożuchowska otwarcie mówi też o problemach z zajściem w ciążę i metodzie, która pozwoliła jej w końcu urodzić synka. W 2014 roku dzięki naprotechnologii, aktorce udało się zajść w upragnioną ciążę i urodzić pięknego, zdrowego syna.

Jan Franciszek Wróblewski przyszedł na świat w październiku 2014 roku. Co ciekawe imiona zostały mu nadane po papieżu Janie Pawle II i Franciszku. Odkąd Kożuchowskiej urodził się syn, aktorka nie publikowała jego wizerunku w social mediach. Niedawno jednak gwiazda zaczęła pokazywać odrobinę więcej swojego życia prywatnego i na jej instagramie możemy podziwiać zdjęcia zrobione podczas spędzania czasu z rodziną. 

Małgorzata Kożuchowska: syn aktorki z pewnością jest bardzo szczęśliwym dzieckiem. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia publikowane przez gwiazdę. 47-latka pokazuje, że nawet zajęta pracą potrafi znaleźć czas dla ukochanego synka. Publikuje zdjęcia ze spacerów z synem, a niedawno pokazała, jak wyglądały czwarte urodziny Jasia, których motywem przewodnim była straż pożarna!

ZOBACZ ZDJĘCIA KOŻUCHOWSKIEJ Z SYNKIEM: 

małgorzata kożuchowska syn
instagram.com/malgorzatakozuchowska

Kożuchowska dzieli się uroczymi zdjęciami z synkiem na instagramie.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykuł6 rzeczy, które uczynią cię boginią w łóżku. Faceci to uwielbiają!
Następny artykułSukienka na studniówkę 2019. Olśnij wszystkich idealną kreacją!
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.