Małgorzata Kożuchowska topless? Mogłoby się wydawać, że należy do grona gwiazd, które nigdy nie zdecydują się na roznegliżowane zdjęcia. A jednak tego typu fotografia nie tylko powstała, lecz znalazła się na okładce popularnego pisma. Kożuchowska wygląda jak Brigitte Bardot. 

Trudno uwierzyć, że aktorka kiedykolwiek pozwoliłaby sobie na coś podobnego jak pokazanie się publicznie w niekompletnym stroju. Małgorzata Kożuchowska topless to widok, którego raczej byśmy się nie spodziewali, a co dopiero na okładce jednego z magazynów. Nie da się ukryć, że to zdjęcie przejdzie do historii — gwiazda wygląda niczym hollywoodzka piękność. I wcale nie żałuje, że zdecydowała się na tak odważny krok. Sami się przekonajcie!

Małgorzata Kożuchowska topless na okładce?

Małgorzata Kożuchowska kilka dni temu opublikowała na Instagramie zaskakujące zdjęcie. Gwiazda pochwaliła się, że w przeszłości wystąpiła na okładce popularnego miesięcznika Twój Styl. Zażartowała przy tym ze swojej ówczesnej fryzury — nosiła znacznie dłuższe włosy. Jednak uwagę fanów aktorki przyciągnął inny szczegół.

Już na pierwszy rzut oka widać, że gwiazda wystąpiła na zdjęciu bez górnej części garderoby — jej plecy oraz ramiona są niczym nieosłonięte. Małgorzata Kożuchowska topless pozuje tyłem do fotografa, zwracając w jego stronę jedynie głowę. Włosy aktorki swobodnie opadają na plecy i ramiona. Spina je szeroka opaska z materiału, przypominająca do złudzenia te, które uwielbiała nosić Brigitte Bardot.

Spodziewalibyście się, że Małgorzata Kożuchowska kiedykolwiek wzięła udział w tak odważnej sesji? Trzeba przyznać, że pokazała wielką klasę! 

Kto zrobił zdjęcie Małgorzaty Kożuchowskiej topless?

Jak możemy się domyślić, autorem pamiętnej sesji Małgorzaty Kożuchowskiej jest znany fotograf Marcin Tyszka, którego aktorka oznaczyła na zdjęciu. Nie byłoby nic zaskakującego w tym, że zgodziła mu się pozować w podobnych okolicznościach — artysta cieszy się jej wielką sympatią.

Według ustaleń plotek.pl Marcin Tyszka i Małgorzata Kożuchowska od lat pozostają w bardzo zażyłych relacjach. Fotograf miał nawet przyznać, że nie raz i nie dwa zdarzyło im się mocno zabalować! Uważa swoją przyjaciółkę za osobę obdarzoną ogromnym poczuciem humoru, która potrafi dobrze się bawić.

— […] Jest mega wyluzowaną kobietą z ostrym poczuciem humoru, potrafi też wypić niejedną butelkę prosecco i przede wszystkim cieszy się życiem Spędzamy fantastyczny czas, łażąc po parku, chodząc na wino, kładąc się o piątej rano. […] — cytuje Tyszkę portal Newseria.

Małgorzata Kożuchowska topless dziś nadal zachwyca swoją dziewczęcością i urokiem. Gwiazda udowodniła, że nawet występując na zdjęciach w negliżu, można zachować granice dobrego smaku. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małgorzata kożuchowska topless
fot. instagram.com @malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska topless: czy aktorka kiedykolwiek zgodziłaby się na podobną sesję?

1
2
3
Poprzedni artykułBeata Szydło w młodości. Jak wyglądała jako mała dziewczynka? Długie włosy i kokardy
Następny artykułGrażyna Torbicka przeżywa ciężkie chwile. Stan zdrowia jej mamy pogorszył się
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.