Małgorzata Kożuchowska po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów. Aktorka wystąpi w nowym serialu TVN. Czego możemy się spodziewać po nadchodzącej produkcji? To prawda, że gwiazda zagra czarny charakter? Możecie się nieźle zdziwić. 

Małgorzata Kożuchowska raz po raz zaskakuje swoich fanów. Najpierw przyjęła rolę skomplikowanej Moniki Boreckiej w serialu Druga szansa, następnie zdecydowała się na występ u Patryka Vegi, a już wciela się w kolejną interesującą bohaterkę. Gwiazda zdradziła kilka zaskakujących szczegółów! Wygląda na to, że nie może się doczekać nowego wyzwania. 

Kogo zagra Małgorzata Kożuchowska?

Jak informuje jastrzabpost.pl, najnowszy serial – z gatunku kryminał – TVN będzie nosił tytuł Motyw. Niestety nie wiadomo, kiedy dokładnie produkcja pojawi się na antenie. Według ustaleń wirtualnemedia.pl zdjęcia odbywają się w Gdańsku.

Na razie nie wiemy również, jak nazywa się bohaterka, którą zagra Małgorzata Kożuchowska. Aktorka potwierdziła jednak, że prace nad kryminałem już trwają. Dała także do zrozumienia, że jej postać nie będzie kryształowo uczciwa – zresztą jak pozostałe. 

– Rzeczywiście jest w przygotowaniach nowy serial. Będzie miał swoją premierę i emisję w TVN-ie i będzie to serial kryminalny. Ja już dawno nie grałam w serialu kryminalnym i moja postać będzie jak większość postaci w tym serialu – dość dwuznaczna – czytamy na jastrzabpost.pl

Gwiazda wyjawiła przy okazji, w jaki sposób najczęściej otrzymuje kolejne role. Wyznała, że będąc aktorką, musi głównie polegać na propozycjach, które oferują jej inni. Zdradziła też, że mimo wszystko stara się informować otoczenie, gdzie miałaby ochotę się pojawić. 

Co robi Małgorzata Kożuchowska?

Małgorzata Kożuchowska pozostaje jedną z najpopularniejszych aktorek serialowych w Polsce. Czasy, kiedy telewidzowie kojarzyli ją przede wszystkim z roli Hanki Mostowiak w M jak Miłość, ma już dawno za sobą. 

Gwiazda na stałe pojawia się w kilku tytułach jednocześnie. Aktualnie możemy ją podziwiać m.in. w serialu Rodzinka.pl. Co najciekawsze, Motyw – jak informuje dorzeczy.pl – to na razie wyłącznie robocza nazwa projektu. Wybór Gdańska na miejsce akcji także nie jest przypadkowy. Władze miały zapłacić aż milion złotych za promocję miasta w produkcji TVN. 

Wygląda na to, że Małgorzata Kożuchowska nie spoczywa na laurach i nieustannie szuka nowych wyzwań. Jesteśmy pewni, że poradzi sobie w roli czarnego charakteru!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małgorzata kożuchowska
fot. instagram.com @malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska ma przed sobą kolejne wyzwanie zawodowe.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMama Anny Popek miała poważne problemy zdrowotne? „Całkiem opadła z sił”
Następny artykułZapomniana gwiazda TVP wróciła na salony. Mąż pięknej aktorki jest od niej starszy 14 lat
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.