Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Kożuchowska usiadła w restauracji i wywołała lawinę komentarzy. Tak ubrała się na kawę
Martyna Pałka
Martyna Pałka 25.05.2022 19:16

Małgorzata Kożuchowska usiadła w restauracji i wywołała lawinę komentarzy. Tak ubrała się na kawę

Małgorzata Kożuchowska
filmpolski.pl

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła wszystkich kreacją, w której pokazała się w jednej z francuskich kawiarni. Gwiazda świetnie prezentuje się w modnym zielonym garniturze i beżowych sandałkach na obcasie.

Aktorka przebywa obecnie we Francji, gdzie udała się w odwiedziny do swojej mamy i siostry. Gwiazda chętnie dzieli się fotografiami ze swoich wakacji na Instagramie.

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła najnowszą kreacją

Popularna aktorka wyjechała jakiś czas temu do Francji, gdzie mieszka jej ukochana mama i siostra. Podczas pobytu w tym malowniczym kraju, nie sposób nie odwiedzić stolicy, czyli Paryża, który słynie z pięknych krajobrazów, kultowych zabytków i wykwintnych restauracji. To właśnie w jednej z nich Małgorzata Kożuchowska wykonała zdjęcie, które odbiło się szerokim echem w social mediach.

Gwiazda serialu „Rodzinka.pl” pozuje z filiżanką kawy w zachwycającym zielonym garniturze. Uwagę zwraca nie tylko niesamowicie modny odcień stylizacji, ale też jej krój, czyli rozszerzane nogawki i rękawy oraz szerokie klapy marynarki. Aktorka ma na sobie również elegancką bluzkę w tym samym kolorze.

Fani zauważyli, że aktorka zadbała również o odpowiedni dobór dodatków. Małgorzata Kożuchowska ma na sobie duże czarne okulary przeciwsłoneczne oraz beżowe sandałki. Internauci nie szczędzą jej słów pochwały i komplementów w komentarzach.

„Pani Małgorzato, wspaniała sesja. Wygląda Pani olśniewająco. Przez chwilę pomyślałem, że to reklama Prady”

„Przyjemnie oglądać tak pozytywne kadry”

„Zawsze stylowo” – takie komentarze można znaleźć pod najnowszym postem aktorki na Instagramie.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pilna wiadomość dla rodziców. Właśnie ruszyła ważna akcja
  2. Używasz perfum? O jednej rzeczy możesz nie mieć pojęcia, zdumiewające informacje
  3. Ujawniono zarobki Maryli Rodowicz w „The Voice Senior”. Pozostali jurorzy będą zazdrościć?