Małgorzata Kożuchowska zagrała w produkcji z międzynarodową obsadą! Podczas tegorocznego festiwalu filmowego w Cannes ogłoszono datę premiery dramatu, do którego zdjęcia powstawały w Łodzi i w Krakowie. Muzykę do filmu skomponował Jan Andrzej Paweł Kaczmarek. Szykują się wielkie emocje!

Dobra passa nie opuszcza Małgorzaty Kożuchowskiej. Już niedługo na ekranach pojawi się nowy serial kryminalny, w którym Małgorzata Kożuchowska zagra jedną z głównych ról. To nie koniec dobrych wieści dla wielbicieli jej urody i talentu! W maju  podczas festiwalu filmowego w Cannes zapowiedziano premierę dramatu, w którym również pojawi się aktorka. Co więcej, w obsadzie znajdują się międzynarodowe nazwiska, a muzykę skomponował sam Jan A.P. Kaczmarek!

Małgorzata Kożuchowska w nowym filmie

Gwiazda zagra w wojennym melodramacie, którego premiera odbędzie się już niebawem. Znajdę cię jest międzynarodową produkcją w reżyserii Marthy Coolidge. Film jest zbudowany na podstawie szekspirowskiego wzorca zaczerpniętego z Romeo i Julii, jednak akcja rozgrywa się w Polsce podczas II wojny światowej.

Międzynarodowa produkcja z polską obsadą

W jaką postać wcieli się Małgorzata Kożuchowska? Gwiazda opowiedziała o tym w rozmowie z portalem dziennikpolski24.pl:

— Gram mamę głównego bohatera — Joannę Pułaski. To jednak niestandardowa postać, jest malarką, wywodzi się z bohemy artystycznej. Stąd ma swój świat, duże poczucie wolności i niezależności. Te informacje pomogły mi budować tę postać – cytuje aktorkę dziennikpolski24.pl

Warto dodać, że w tej międzynarodowej produkcji pojawi się cała plejada polskich aktorów. Oprócz Małgorzaty Kożuchowskiej na ekranie pojawią się także Weronika Rosati,  Lech Mackiewicz, Maciej Zakościelny, Karolina Porcari, Ewa Błaszczyk czy Jacek Braciak. 

Film zostanie pokazany na wielkim ekranie już za kilka dni, 5 lipca w Starożytnym Amfiteatrze podczas 65. edycji Taormina Film Festival. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małgorzata kożuchowska
materiały prasowe

Małgorzata Kożuchowska zagra w międzynarodowej produkcji Znajdę cię.

małgorzata kożuchowska
materiały prasowe

Na ekranie zobaczymy również Weronikę Rosati. 

małgorzata kożuchowska
materiały prasowe

W filmie pojawi się wielu polskich aktorów. Czekacie na tę produkcję? 🙂

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skąd pochodzi Danuta Wałęsa? Żona Lecha Wałęsy wychowała się na Mazowszu
  2. Ile zarabia Anna Wendzikowska? Prowadzi luksusowe życie, na które ciężko pracowała
  3. Były mąż byłej żony Donalda Trumpa mocno o jej dzieciach. „Oni są nikim. Są śmieciami”
  4. Lincz na Dominikę Gwit za film o higienie intymnej. Tym razem grubo przesadziła?
  5. Kolejny kryzys w rodzinie królewskiej? Książę Harry publicznie zignorował Meghan, wszystko widać na nagraniu

źródło: kultura.onet.pl

Poprzedni artykułGrzegorz Markowski ma nieślubne dziecko? Niezwykłe wyznanie Patrycji Markowskiej w „Fakcie”
Następny artykułJak wyglądać chudziej? Poznaj 5 ŚWIETNYCH sposobów
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.