Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Kożuchowska wrzuciła do sieci zdjęcie. Andrzej Duda od razu zareagował
Michał Fitz
Michał Fitz 02.05.2022 00:22

Małgorzata Kożuchowska wrzuciła do sieci zdjęcie. Andrzej Duda od razu zareagował

Małgorzata Kożuchowska
instagram.com/andrzejduda instagram.com/malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska, podobnie jak wiele innych gwiazd, zdecydowała się na wykorzystanie długiego, majowego weekendu, by wyjechać na krótki urlop. Będąc na nim, opublikowała w internecie kilka fotek. Na jedno z nich zareagował Andrzej Duda.

Aktywność prezydenta została sprytnie dostrzeżona przez internautów. Czyżby myślał, że nikt tego nie zauważy?

Gdzie pojechała Małgorzata Kożuchowska?

Po opisach zdjęć Kożuchowskiej, a także pięknych okolicznościach przyrody oraz architekturze znajdujących się w tle budynków, można wnioskować, że aktorka wyjechała do Włoch, konkretnie do Toskanii. Na jednej z fotek widać, jak stoi, opierając się o ścianę z kamienia. Ma na sobie luźną, dresową stylizację, czyli absolutnie nic wyzywającego. Właśnie dlatego artystka jest w sekcji komentarzy chwalona za klasę i takt.

Można sądzić, że podobne czynniki zaimponowały Andrzejowi Dudzie, ponieważ ten zdecydował się zdjęcie aktorki polubić. Nie ma wątpliwości, że prezydent nie ma zbyt wiele czasu na przeglądanie mediów społecznościowych, dlatego Małgorzata Kożuchowska jest jedną z nielicznych gwiazd, które śledzi.

Ze swojego prywatnego profilu obserwuje raptem 50 innych kont. Co ciekawe, ze środowiska aktorskiego śledzi również Antka Królikowskiego. Jeśli zaś chodzi o muzyków, widać, że zdecydowanie lubi folk. Wśród obserwowanych ma bowiem zarówno „Golec uOrkiestrę”, jak i Sebastiana Karpiela-Bułeckę, wokalistę „Zakopower”. W tym wąskim gronie znalazło się także miejsce dla Roksany Węgiel.

Wracając do Małgorzaty Kożuchowskiej, warto podkreślić, że nie tylko ona zdecydowała się na Włochy w tym terminie. Inne gwiazdy też chwaliły się swoim wypoczynkiem w Italii. Adam Małysz pojechał z żoną do Wenecji, a Anna Kalczyńska odpoczywa od zgiełku na Sardynii.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Aktor zmarł w szpitalu, jego ostatnie dni życia były wstrząsające. 1 maja obchodziłby kolejne urodziny
  2. Gdzie pracowała Katarzyna Cichopek zanim została aktorką? Fatalnie czuła się w pierwszej pracy
  3. Była żona Wiśniewskiego się zaręczyła. Znany polski sportowiec poprosił ją o rękę

Źródło: o2.pl