Małgorzata Kożuchowska: wykształcenie aktorki zapewniło jej naprawdę owocną karierę. Ponad dwadzieścia lat temu studiowała z wieloma sławami. Ciężką pracą i wizerunkiem eleganckiej, dobrze ułożonej kobiety szturmem podbiła polski show-biznes.

Małgorzata Kożuchowska: wykształcenie zdobyła 25 lat temu na jednej z warszawskich uczelni. Wtedy jeszcze nie wiedziała, że wkrótce stanie się ulubienicą widzów. Jest dumą dla rodziców, którzy także odebrali solidne wykształcenie i wychowując córkę, sprawdzili się jako pedagodzy.

Małgorzata Kożuchowska: gdzie studiowała?

Małgorzata Kożuchowska studiowała na Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie. Gwiazda pochodzi z dobrego domu. Jej mama jest nauczycielką a tata wykładowcą pedagogiki, zatem oczywiste było, że córka także musiała ukończyć dobre studia. Już w podstawówce zdecydowała, że chce zostać aktorką.

W 1994 roku odebrała dyplom i dołączyła do zespołu Teatru Dramatycznego. Choć od dziecka pasjonował ją teatr, to twórcy z branży filmowej bardzo chcieli, aby u nich grała. Już w 1997 roku zagrała w Killerze, który okazał się ogromnym sukcesem, co przyniosło aktorce sławę i sympatię widzów. Dwa lata później pojawiła się w Kiler-ów 2-óch, w 2000 roku dołączyła do obsady M jak miłość, gdzie występowała przez jedenaście lat. Artystyczne wykształcenie pozwoliło jej też napisać kilka tekstów piosenek, które następnie zaśpiewała z zespołem Futro.

Małgorzata Kożuchowska: wykształcenie odebrała w towarzystwie wielu gwiazd

Niedawno Małgorzata Kożuchowska spotkała się ze znajomymi ze szkoły, aby świętować 25-lecie uzyskania dyplomów. Jubileusz był okazją, aby największe polskie gwiazdy znowu mogły porozmawiać. Do sieci trafiło kilka zdjęć z tego wyjątkowego wieczoru. Obok Małgorzaty Kożuchowskiej pozowały same znane osobistości.

Z kim studiowała Małgorzata Kożuchowska? Aktorka kończyła studia w towarzystwie gwiazd takich jak: Agata Kulesza, Anna Samusionek, Małgorzata Lewińska, Krzysztof Banaszyk, Wojciech Kalarus czy Katarzyna Herman. Dyplomem tej samej uczelni mogą szczycić się także: Piotr Adamczyk, Mateusz Banasiuk, Stanisława Celińska, Andrzej Chyra, Krystyna Janda oraz Michał Żebrowski. Takiego towarzystwa można tylko pozazdrościć!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Małgorzata Kożuchowska: wykształcenie
instagram.com/malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska może pochwalić się imponującym wykształceniem.

Małgorzata Kożuchowska: wykształcenie
instagram.com/malgorzatakozuchowska_

Gwiazda ukończyła warszawską uczelnię w towarzystwie wielu gwiazd

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić
  2. Edyta Górniak wraca do USA dla przystojnego i wpływowego mężczyzny? To on miał uratować Allanowi życie
  3. Rodzina Piotra Woźniaka-Staraka zabrała głos: ”Żył szybko, jakby wiedział, że musi się spieszyć”
  4. Izabela Trojanowska skomentowała rzekomy romans. „Pozdrawiam swoją córkę i MĘŻA”
  5. Na chwilę przed tragedią w łodzi Staraka oprócz tajemniczej Ewy był ktoś jeszcze. Na jaw wychodzą nowe fakty
  6. Zuzia dostała zaproszenie na ślub. Znalazła w nim kartkę z żądaniami pary młodej i aż się w niej zagotowało

Źródło: wp.pl

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl