Małgorzata Kożuchowska: wymiary gwiazdy są idealne! O takiej smukłej sylwetce i długich nogach marzy niejedna kobieta. Aktorka jest bardzo drobna i od lat zachwyca figurą!

Aktorka znana między innymi z serialu Rodzinka.pl słynie ze szczupłej, zgrabnej sylwetki. Smukła figura i długie nogi, którymi może się poszczycić gwiazda to marzenie wielu kobiet! Ile waży Małgorzata Kożuchowska? Wymiary gwiazdy są naprawdę imponujące.

Małgorzata Kożuchowska: wymiary gwiazdy to marzenie wielu kobiet

Aktorkę możemy na ekranach podziwiać od lat i niezmiennie zachwyca nie tylko urodą, ale także nieskazitelną sylwetką! Małgorzata Kożuchowska może pochwalić się zgrabnymi nogami i figurą godną modelki. Jak ona to robi? Gwiazda na co dzień nie musi katować się specjalnymi dietami – wystarczy jej odrobina ruchu i zbilansowany jadłospis.

Jakiś czas temu już i tak szczupła aktorka schudła jeszcze bardziej. Fani nie mają jednak powodów do zmartwień: 47-latka utraciła kilka kilogramów do roli w najnowszym filmie Patryka Vegi i cały proces odbył się pod czujnym okiem dietetyka.

Ile waży Małgorzata Kożuchowska?

Dieta gwiazdy nie jest wcale skomplikowana ani wymagająca wielu wyrzeczeń. Naturalnie szczupła aktorka według Super Expressu dostała od Patryka Vegi jeden warunek, by zagrać w jego najnowszym filmie – musiała jeszcze odrobinę schudnąć! Jak to osiągnęła? Kożuchowska przyznała w rozmowie z magazynem Gala, że korzysta z popularnej ostatnio diety pudełkowej. Jej jadłospis opracowywany jest na podstawie kodu genetycznego. Dzięki tak profesjonalnej i szczegółowej analizie proces utraty wagi jest bardzo bezpieczny i kontrolowany. Do tego aktorka jest zapaloną cyklistką i uwielbia jeździć na rowerze!

Efekty diety są widoczne i do tego bardzo spektakularne. Małgorzata Kożuchowska: wymiary gwiazdy to marzenie. Ile waży Kożuchowska? Przy wzroście 170 cm aktorka waży jedynie 55 kilogramów! Figury 47-latce mogłaby pozazdrościć niejedna nastolatka. Małgorzata Kożuchowska może się poszczycić jedną z najbardziej zgrabnych par nóg polskiego showbiznesu!

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

małgorzata kożuchowska: wymiary
instagram.com/malgorzatakozuchowska_

Sylwetka Małgorzaty Kożuchowskiej to marzenie wielu kobiet!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułCo się dzieje z Elżbietą Dmoch? Po ciężkich chwilach, przyszły lepsze dni
Następny artykułPochodzenie Maryli Rodowicz jest zaskakujące. Ma zagraniczne korzenie
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.