Małgorzata Kożuchowska z partnerem starają się jak najbardziej chronić swoją prywatność oraz swojego synka. Para pobrała się w sierpniu 2008 roku. Kim jest partner Kożuchowskiej? Fani osłupieli wiedząc z kim związała się lubiana aktorka.

Ślub Kożuchowskiej był zdecydowanie najbardziej emocjonującym wydarzeniem 2008 roku. Aż ciężko uwierzyć, że para jest już 10 lat po ślubie. Małgorzata Kożuchowska z partnerem znają się 14 lat. Jaka jest historia ich miłości?

Kim jest partner Małgorzaty Kożuchowskiej?

Bartłomiej Wróblewski skradł serce jednej z popularniejszych polskich aktorek. Kim jest partner Małgorzaty Kożuchowskiej? Wróblewski z wykształcenia jest dziennikarzem, a w przeszłości pracował dla Telewizji Polskiej jako dziennikarz w Panoramie i Wiadomościach. Ponadto, pisał felietony dla prawicowego pisma Uwarzam Rze. Po stracie posady w TVP postanowił założyć coś własnego. Postawił na firmę, oferującą usługi ochroniarskie instytucjom rządowym. Firma, którą udało mu się założyć świetnie prosperuje. Według portalu plotek.pl, firmie Wróblewskiego udało się nawet wynegocjować kontrakt na ochronę Ambasady Stanów Zjednoczonych w Warszawie. 

Małgorzata Kożuchowska z partnerem jest już od 14 lat. Jak się poznali?

Historia miłości pary jest bardzo oryginalna i romantyczna. Rok po śmierci Jana Pawła II lecieli jednym samolotem na pielgrzymkę do Rzymu. Aktorka od razu wpadła mu w oko, jednak Bartłomiej był zbyt nieśmiały, aby podejść do znanej już wtedy aktorki. Zauroczenie Wróblewskiego było tak silne, że postanowił wykupić bilety na wszystkie spektakle, w jakich grała wtedy Kożuchowska. Aktorka nie pozostała obojętna na zaloty Wróblewskiego. Po kilku miesiącach udało mu się zdobyć serce Małgorzaty, a dwa lata po poznaniu dziennikarz oświadczył się aktorce. W 2008 roku ich ślub był wydarzeniem roku. Odbył się w Warszawie, w kościele pod wezwaniem Świętego Krzyża. Na ceremonii pojawiła się cała śmietanka towarzyska stolicy. Podczas ślubu śpiewała Justyna Steczkowska, a suknię ślubną zaprojektowała Gosia Baczyńska. Para długo starała się o dziecko, aż w końcu w 2014 roku na świat przyszedł Jan Franciszek Wróblewski. Do tej pory aktorka chroni swoje dziecko i nie pokazuje syna publicznie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Małgorzata Kożuchowska z mężem
instagram.com/malgorzatakozuchowska

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z popularniejszych polskich aktorek. Media robią wszystko, aby dowiedzieć się czegoś o jej życiu prywatnym. Aktorka stara się chronić swoją prywatność, jednak czasem zdarza jej się zdradzić kilka szczegółów.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułSoda oczyszczona. Rak, zgaga. Niewiarygodne właściwości
Następny artykułKiedy koniec karnawału 2019? Ostatki 2019 zbliżają się wielkimi krokami
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.