Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeżywa trudne chwile. Jej córka Julia Królikowska, studentka trzeciego roku medycyny, codziennie naraża swoje życie i zdrowie, pomagając w walce z koronawirusem. Nie da się ukryć, że lęk o dziecko jest jednym z najbardziej obezwładniających każdą matkę. Jednak aktorka nie chce przeszkadzać Julce w spełnianiu swojej misji. 21-latka pragnie zostać lekarzem i niesienie pomocy jest częścią jej marzenia.

Śmierć Pawła Królikowskiego wstrząsnęła nie tylko jego najbliższymi, ale także całym światem kulturalnym w Polsce. Aktor był bardzo aktywny zawodowo, a także udzielał się na wielu innych obszarach. Pogodzenie się ze śmiercią męża nie jest łatwe dla Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Teraz musi martwić się jeszcze o córkę.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska martwi się o córkę

Julia, studentka trzeciego roku medycyny, wyruszyła na front walki z koronawirusem. Z tego powodu jej mama ma poważne powody do zmartwień. Jej córka ma bowiem kontakt z chorymi i mimo wszelkich środków ostrożności zawsze może przydarzyć się coś złego.

Jednak aktorka nie blokuje córki w jej działaniach, ponieważ wie, że taka jest misja Julii – poświęcenie i ratowanie ludzkiego życia. Aktorka nie raz chwali się swoją pociechą, jest dumna z jej drogi zawodowej i z prawdziwej pasji do medycyny.

  1. Najnowsze informacje o pieniądzach Polaków. Czy powinniśmy czuć się oszukani?
  2. Niewyobrażalna tragedia w centralnej Polsce. Wśród ofiar 3 dzieci
  3. Przywiązał córkę do krzesła i przez 13 lat więził w piwnicy. Nie mieści się w głowie, cały świat zamarł

Kim jest Julia Królikowska?

Julia Królikowska jest córką Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Widzom Klanu jest znana niemal od urodzenia jako postać Kasi Lubicz. Jednak to nie aktorstwo stało się jej powołaniem. Julia dostała się na medycynę i z pasją realizuje się w wybranym zawodzie.

Teraz 21-latka pomaga w walce z epidemią. Oboje rodzice zawsze chwalili ją za wybór zawodu i za jej wielką pasję do tego, co robi. Podobnie zresztą jak resztę utalentowanego rodzeństwa, o niezwykłej piątce dzieci Pawła Królikowskiego napisaliśmy w osobnym artykule. Po szczegóły odsyłamy tutaj.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małgorzata ostrowska-królikowska
Fot. Jan Bielecki/East News, Warszawa, 05.03.2020.Pogrzeb Pawla Krolikowskiego. Msza zalobna o w kosciele pw. Wniebowziecia N.M.P i sw. Jozefa Oblubienca na Krakowskim Przedmiesciu.

Podczas pogrzebu Julia przytulała się do swojego brata.

małgorzata ostrowska- królikowska
fot. instagram.com/malgorzata_ok

Dzieci Królikowskich to bardzo zdolne i utalentowane osoby. 

małgorzata ostrowska-królikowska
fot. instagram.com/malgorzata_ok

Aktorka przeżywa bardzo trudny czas. Jej obawy o Julię są w pełni zrozumiałe.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dwie osoby ranne, droga zablokowana. Kolejny poważny wypadek na Mazowszu
  2. Nowe zagrożenie w Polsce. Eksperci nie mają wątpliwości
  3. Norbi pokazał żonę. Marzena jest trzecią żoną gwiazdora. Piękna?
  4. Myśleli, że zmarła podczas porodu. Wtedy jej mąż wyszeptał słowa, które doprowadziły do cudu
  5. Nie żyje najstarszy mężczyzna na świecie. Dożył nieprawdopodobnego wieku
  6. Warszawa. Ruszył kolejny Strajk Przedsiębiorców. Co tam się dzieje?

Źródło: plotek.pl

Poprzedni artykułZapadła ostateczna decyzja w sprawie ”Rancza”. Marta Chodorowska właśnie przekazała ją widzom
Następny artykułPracownicy zakładu mięsnego narazili mnóstwo osób. Ludzie są przerażeni
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl