Małgorzata Opczowska dosyć niedawno zadebiutowała jako nowa prowadząca uwielbiany przez widzów TVP program „Pytanie na śniadanie”. Teraz prezenterka przekazała fanom przykrą wiadomość. Podczas wypoczynku nabawiła się niebezpiecznej kontuzji.

Gwiazda nie tylko musiała skonsultować się z lekarzem, ale również skorzystać z usług rehabilitacyjnych. Dziennikarka postanowiła ostrzec swoich obserwujących przed jednym częstym błędem, który może doprowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Małgorzata Opczowska poinformowała o swojej kontuzji

Prowadząca program „Pytanie na śniadanie” zamieściła na swoim profilu na Instagramie post, w którym przekazała fanom przykrą informację. Okazało się, że gwiazda TVP nabawiła się groźnej kontuzji, a to wszystko z powodu klimatyzacji. Jak poinformowała sama prezenterka, po długiej kąpieli, mającej miejsce przy około 30-stopniowej temperaturze, weszła do klimatyzowanego pomieszczenia i tam poczuła silny ból.

Cierpienie było na tyle duże, że Małgorzata Opczowska musiała skonsultować się ze specjalistą i skorzystać z zabiegów rehabilitacyjnych. Na swoim profilu w social mediach zamieściła fotografię, na której pozuje z ręką zaklejoną elastycznymi plastrami. W opisie ostrzegła również swoich obserwatorów.

-W słońcu ponad 30 stopni. A potem klimatyzacja… przestrzegam. Może być źle. Uważajcie na siebie — napisała na Instagramie prowadząca „Pytanie na śniadanie”

Małgorzata Opczowska mimo kontuzji udała się na plan programu

Prezenterka nie zwalnia jednak tempa i nawet kontuzja nie powstrzymała jej przed udaniem się na plan popularnej śniadaniówki TVP. Już następnego dnia gwiazda pojawiła się w roli prowadzącej „Pytanie na śniadanie”. Jak wyznała sama dziennikarka, była niesamowicie wdzięczna losowi, że dzień po kontuzji potrafiła samodzielnie ubrać się do pracy.

Ręka jeszcze trochę boli, ale rehabilitacja sprawiła cuda. Byłam w stanie się dziś ubrać. Serio, to sukces. Próbuję patrzeć przez różowe okulary, a w zasadzie to różem — wyznała Małgorzata Opczowska.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Pytanie na śniadanie”. Oburzony specjalista od rozwodów uderza w TVP. „To seksizm w czystej postaci”
  2. On jest gwiazdą TVP, ona zupełnie innej stacji. Wielu nie dawało im żadnych szans
  3. „Ślubu nie będzie”. Gwiazda TVP rozstała się z partnerem. Zabrała dzieci i wyjechała z Polski

Źródło: Fakt

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.