Małgorzata Ostrowska-Królikowska może mówić o naprawdę wielkim szczęściu. W jej rodzinie nadchodzi radosna chwila. Nareszcie się udało. Fani są podekscytowani tym faktem, ponieważ ta chwila nadchodziła przez długi czas. Niestety, ale mężowi aktorki nie będzie już dane tego zobaczyć. Teraz pozostaje tylko czekać na dalsze informacje.

Kojarzona m.in. z serialem Klan Małgorzata Ostrowska-Królikowska wkrótce będzie miała powody do wielkiej radości. W jej rodzinie nadchodzą wielkie zmiany. Plotki, które od jakiegoś czasu krążyły w mediach, nareszcie doczekały się swojego potwierdzenia. Teraz należy czekać na rozwój sytuacji. Fani są zachwyceni.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wkrótce będzie miała powody do wielkiej radości

Fani popularnej aktorki wpadli w zachwyt po przekazanej informacji. Jak dowiedział się tygodnik Rewia, syn Małgorzaty Jan Królikowski planuje ślub i wesele. Portal pomponik.pl zacytował słowa znajomej rodziny, która wypowiedziała się na ten temat dla Rewii:

Planują ślub i wesele. Małgosia jest szczęśliwa, że udało mu się założyć rodzinę. Paweł z pewnością też by się z tego bardzo cieszył – czytamy.

Dokładnie rok temu młodszy brat Antka Królikowskiego został ojcem. Na świat przyszedł jego syn Józef, którego matką jest partnerka Jana Joanna Jarmołowicz. Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie ukrywała swojego wielkiego szczęścia w tamtej chwili:

– Gdy tylko się dowiedziałam, aż podskoczyłam, bo od dawna chciałam być babcią – cytuje słowa aktorki portal pomponik.pl.

  1. Uczestniczka „Rolnik szuka żony” zdemaskowana, widzowie nie wierzyli. Prawda okazała się brutalna
  2. Ważne, Lidl bezzwłocznie wycofuje popularny produkt, który ma prawie każdy w domu. Może być zagrożeniem dla zdrowia
  3. Polskę obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje Joanna. Cały kraj płacze „Jeszcze niedawno rozmawialiśmy Joasiu…”

Janek był szybszy od brata

Jak informuje portal pomponik.pl Jan Królikowski jako pierwszy opuścił rodzinne gniazdo. Jego brat Antoni Królikowski szybciej zdecydował się na opuszczenie domu rodziców, jednak nie założył rodziny. Przez jakiś czas aktor filmów Patryka Vegi był związany z Laurą Brzeszką, z którą wychowywał jej córkę Leę, jednak ich związek nie przetrwał długo.

Następnie, co ciekawe spotykał się z obecną partnerką jego brata Joanną Jarmołowicz, a także Julią Wieniawą. Teraz według doniesień Pomponika u boku Antoniego widywana jest Joanna Opozda, z którą wspólnie cieszą się szczęściem brata.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska bez wątpienia przeżywa znacznie lepsze chwile niż w ostatnich miesiącach.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Jan Ignacy Królikowski (@jan_ignacy)

Według doniesień tygodnika Rewia Jan Królikowski wkrótce pobierze się ze swoją partnerką.

antek królikowski
fot. instagram.com/antek.krolikowski

Antek Królikowski już rok temu został wujkiem, teraz może cieszyć się szczęściem brata.

ZOBACZ TEŻ:

  1. TVN alarmuje, wydano żółte ostrzeżenia. Niebezpieczna sytuacja dla wielu Polaków
  2. Polacy mogą już nie wjechać do zagranicznego miasta. Tylko 31 państw ma pozwolenie na loty.
  3. Zabił 11-letniego syna i popełnił samobójstwo. Zostawił list pożegnalny dla matki chłopca, treść paraliżuje
  4. Czy policjanci powinni dostać podwyżki? Jesteś za czy przeciw?
  5. Po 3 ciążach ważyła 108 kg. Wprowadziła prostą zmianę i teraz wygląda jak petarda, faceci nie mogą oderwać oczu
  6. Gessler jest nie do poznania, wyciekło nagranie z przystojnym kucharzem z 1996 roku. Ciężko uwierzyć, jak zachowuje się uwielbiana restauratorka

Źródło: pomponik.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl