Małgorzata Ostrowska-Królikowska: dzieci są dla niej wszystkim. W domu gwiazdy od zawsze było wesoło, a cała gromadka pociech na pewno dała jej popalić! Piątka dzieci pod jednym dachem to prawdziwe wyzwanie dla każdej mamy! Jak dziś wyglądają jej pociechy? Ile mają lat? 

Posiadanie piątki dzieci to nie lada wyzwania pod wieloma względami! Coraz rzadziej mamy do czynienia z wielodzietnymi rodzinami. Rodzina Królikowskich stanowi wyjątek! Wszyscy związani są ze światem szeroko pojętej rozrywki. Małgorzata Ostrowska-Królikowska: dzieci popularnej aktorki są jej powodem do dumy. Jak dzisiaj wyglądają? Sprawdźcie szczegóły w naszym artykule!

Małgorzata Ostrowska-Królikowska: dzieci 

Małgosia jest żoną znanego aktora, Pawła Królikowskiego. Tworzą gwiazdorską rodzinę od ponad trzydziestu lat. Poznali się jeszcze w czasie studiów, a na ślubnym kobiercu stanęli w 1988 roku! Królikowscy mają pięcioro dzieci. Antek to ich pierworodny syn, który przyszedł na świat rok po ślubie, w 1989 roku Aktor ma obecnie ma 29 lat. W mediach pojawia się w kontekście znanych dziewczyn i licznych romansów, jednak nie można odmówić młodemu aktorowi talentu.

Antek grał w wielu znanych filmach jak choćby Miasto 44 czy Bodo. Możemy podziwiać go zarówno w serialach, jak i w filmach pełnometrażowych. Jan urodził się w 1992 roku i w tym roku skończy 27 lat. Trzecim dzieckiem jest córka, Julia, urodzona w 1999 roku, którą mogliśmy oglądać w Klanie u boku mamy. Marcelina urodziła się z 2002 roku, a Ksawery jest najmłodszym dzieckiem aktorskiej pary i przyszedł na świat w 2007 roku.

Aktorska rodzina

Cała rodzina Królikowskich ma artystyczne zapędy. Małgosia i Paweł wystąpili w krótkometrażowym filmie swojego najstarszego syna, Antka pod tytułem Noc życia. Muzykę do tego filmu stworzył ich młodszy syn, Jan. Nie ma wątpliwości, że dzieci gwiazd talent mają w genach! 🙂 Wszyscy Królikowscy są szalenie utalentowani! Nie tylko Małgorzata i Paweł są aktorami. Brat Pawła, Rafał Królikowski, również wybrał aktorską ścieżkę kariery. 

Małgorzata to mama na medal!

Ostrowska-Królikowska to popularna aktorka. Mogliśmy ją podziwiać zarówno na szklanym ekranie, jak i na deskach teatralnych. Widzowie pokochali ją za rolę Grażyny Lubicz w kultowej polskiej telenoweli Klan. Przez lata łączyła pracę zawodową z rolą mamy i świetnie sobie z tym poradziła. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małgorzata ostrowska-królikowska: dzieci
instagram.com @małgorzata_ok

Małgorzata Ostrowska-Królikowska: dzieci są dla niej najważniejsze. Wielokrotnie podkreślała, że uwielbia spędzać z nimi czas. Na zdjęciu aktorka pozuje ze swoim najstarszym synem, Antkiem. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułZnaki zodiaku, którym los będzie sprzyjał w lutym. Ten miesiąc należy do nich
Następny artykułKot bez uszu odmienił życie pewnej dziewczyny. Ta historia wzruszy was do łez