Małgorzata Ostrowska-Królikowska kończy w tym roku 58 lat. Aktorka wygląda bardzo młodo, a ostatnio przeszła metamorfozę, która dodatkowo odjęła jej lat. Wszystko dzięki wizycie u fryzjera.

Małgorzata Ostrowska, żona zmarłego 27 lutego 2020 roku aktora Pawła Królikowskiego, podzieliła się z fanami radosną nowiną. Gwiazda, która aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, opublikowała zdjęcie z fryzjerskiej metamorfozy.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeszła metamorfozę: „Nowa ja”

Małgorzata Ostrowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Powszechną sławę zapewniła jej rola Grażyny Lubicz w serialu „Klan”. Kobieta gra w nim od 1997 roku, pojawiając się też w innych znanych produkcjach.

Profil Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej na Instagramie obserwuje ponad 100 tysięcy osób. Aktorka często dzieli się w mediach społecznościowych fragmentami swojej codzienności lub informuje o nowych projektach zawodowych.

Ostatnio aktorka opublikowała w relacji zdjęcie tuż po wizycie u fryzjera. Na fotografii widzimy Małgorzatę Ostrowską w samochodzie, pokazującą zmiany, jakie zaszły w jej włosach. Gwiazda podpisała post:

Siwizna zlikwidowana. Nowa ja! – napisała Małgorzata.

Aktorka wygląda doskonale, jak zresztą zawsze. Widać to na licznych zdjęciach, choćby tych opublikowanych w okresie świąt Bożego Narodzenia, na których pozuje w gustownym szalu, na tle bożonarodzeniowych dekoracji.

Zobacz zdjęcia:

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Fot. instagram.com/malgorzata_ok

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pokazali, jak Wellman wtula się w Prokopa. Ludzie płaczą ze śmiechu przez jeden szczegół
  2. Widzowie oniemieli. Niesłychane, co w „Pytaniu na śniadanie” ujawniła Ela z „Rolnik szuka żony”
  3. Wstrząsający komunikat na profilu Krystyny Jandy. „Straciłam wszelki sens”