Do sieci trafiło nagranie, na którym Małgorzata Ostrowska-Królikowska zostaje zaskoczona kwiatami. Gwiazdę aż zamurowało, kiedy kolega wręczył jej olbrzymi bukiet. Aż poczerwieniała z emocji, jej mina mówiła sama za siebie.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska to jedna z tych aktorek, które samą swoją postawą budzą szacunek i sympatię fanów. Poznaliśmy ją jako spokojną i rozważną Grażynę, kochającą matkę, która troszczy się nie tylko o swoje dzieci, ale i całą rodzinę.

Gwiazda już od ćwierćwiecza związana jest z „Klanem” i swoją najbardziej charakterystyczną postacią. Przez ten czas w jej życiu wiele się działo — na planie ukrywała ciążę i zmagała się z utratą ukochanego męża. Przez cały czas godziła pracę z opieką nad bliskimi, a ponadto rozwijała swoją karierę także w nowych kierunkach, m.in. w programie „Jak oni śpiewają”.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zaskoczona wielkim bukietem kwiatów. Jej twarz zdradzała wszystko

Nie dziwi więc, że obsada „Klanu” stała się dla aktorki niczym druga rodzina. I, jak w każdej rodzinie, członkowie nie mogli zapomnieć o ważnym dniu dla odtwórczyni roli Grażynki. Wczoraj na planie miała miejsce niezwykła scena — ku aktorce ruszył kolega, za plecami trzymając olbrzymi bukiet kwiatów.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie miała pojęcia, że jest nagrywana, kiedy z wielkim zaskoczeniem przyjmowała wspaniały podarunek. Aż poczerwieniała z emocji i nie mogła przestać dziękować, a jej mina zdradzała, że kompletnie nie spodziewała się takiego upamiętnienia.

Aktorka promieniała z radości, a cała ekipa biła brawo i zaśpiewała sto lat. W tle słychać było szepty pytające o okazję, aż w końcu padło wyjaśnienie całego zamieszania. 10 czerwca gwiazda „Klanu” obchodziła swoje imieniny.

W relacji nie tylko pochwaliła się całym nagraniem — zamieściła też podziękowanie dla swojej „klanowej rodziny” za „życzenia i cudowne kwiaty”.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
fot. instagram.com/malgorzata_ok
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
fot. instagram.com/malgorzata_ok
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
fot. instagram.com/malgorzata_ok
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
fot. instagram.com/malgorzata_ok
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
fot. instagram.com/malgorzata_ok

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Prawda wyszła na jaw, Krzysztof miał cel w zgłoszeniu do „Rolnika”. Manowska właśnie ujawniła
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Zygmunt Chajzer zabrał głos ws. syna. Aferę skomentował krótko i dosadnie

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl