Małgorzata Potocka: operacje plastyczne jej nie w głowie? Aktorka brutalnie skomentowała inne kobiety z branży, które nie stronią od rozmaitych zabiegów upiększających. Czy sama kiedyś zdecyduje się na poprawki?

Aktorka szczerze wypowiedziała się na temat operacji plastycznych, tak popularnych w show-biznesie. Gwiazda wytknęła koleżankom z branży, że niektóre z nich przesadziły z upiększaniem! Małgorzata Potocka: operacje plastyczne jej nie interesują – aktorka woli dojrzałą wersję siebie!

Małgorzata Potocka: operacje plastyczne

Małgorzata Potocka to aktorka, która przez lata wystąpiła w niemal 60 produkcjach! Zadebiutowała jako mała dziewczynka w 1959 roku i mogliśmy podziwiać, jak dorasta na ekranie. Dziś aktorka ma 65 lat i wcale nie przeszkadza jej to w czuciu się doskonale.

Reżyserka podkreśla, że lubi siebie w wersji dojrzałej i stroni od zabiegów, które miałyby ją odmłodzić. Małgorzata Potocka: operacje plastyczne jej nie interesują. Aktorka szczerze opowiedziała o tym, co sądzi o innych aktorkach, które w zabiegach posunęły się za daleko!

Czy Małgorzata Potocka miała operacje plastyczne?

W wywiadzie dla Plejady producentka zdradziła, jaki ma stosunek do przesadnych korekt plastycznych, które są bardzo popularne w branży aktorskiej. Zapytana o to, czy rozmawia z koleżankami na ten temat, odpowiedziała:

Mam takie koleżanki, które wyglądają po prostu karykaturalnie. Nie widzą, że coś się dzieje złego, że są napompowane, są nadmuchane, straciły dawno swój wdzięk. Przede wszystkim, twarz, która staje się nienaturalna traci wdzięk – opowiada Potocka.

Aktorka stwierdziła, że istnieje masa osób, które nie widzą, że zabrnęły w zabiegach medycyny estetycznej za daleko.

– Można wziąć swoje zdjęcie z młodości i zdjęcie teraz i widzimy, że to są jakieś dwie inne panie! W momencie, kiedy ja biorę swoje zdjęcie z młodości i teraz, to jest to pani dojrzała, ale to nie jest inna pani.

Gwiazda przyznała także, że stara się delikatnie sugerować koleżankom, które przesadzają z operacjami plastycznymi, żeby skierowały się do kogoś, kto pomoże im odzyskać dawny wdzięk. Przyznaje, że nie jest to łatwe, zwłaszcza że do wielu osób nie docierają takie uwagi!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małgorzata potocka: operacje plastyczne
filmpolski.pl

Małgorzata Potocka: operacje plastyczne są jej obce!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułRoksana Węgiel została potraktowana skandalicznie przez organizatorów Eurowizji. Aż trudno w to uwierzyć
Następny artykułOlga Kalicka pokazała mamę. Widać po kim ma urodę piękna blondynka. „Bez mamy ani rusz”
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.