Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Rozenek zatrzymana przez policję. Gwiazda komentuje zajście z przeszłości
Oktawian Góral
Oktawian Góral 03.02.2021 23:03

Małgorzata Rozenek zatrzymana przez policję. Gwiazda komentuje zajście z przeszłości

fot. TRICOLORS/East News

Niezwykłe wyznanie na wizji. W drugim odcinku programu „Rozenek cudnie chudnie” Małgorzata Rozenek opowiedziała o intrygującym wydarzeniu z przeszłości. Mało kto o tym wiedział. Okazuje się, że w przeszłości Perfekcyjna Pani Domu została zatrzymana przez policję.

Gdy Małgorzata Rozenek-Majdan cieszy się fantastyczną pogodą, odpoczywając w egzotycznym i słonecznym Meksyku, nad Wisłą swoją premierę ma program z jej udziałem.

Małgorzata Rozenek odpoczywa

Jak informuje portal Pomponik, gwiazda telewizji TVN nie leni się na wczasach. Owszem, korzysta z uroków piaszczystych plaż i łapie gorące promienie słoneczne, ale także ciężko pracuje.

Małgorzata Rozenek nawet na urlopie nie zapomina o treningach służących podtrzymaniu formy. Ponadto ćwiczy jogę i dużo pływa.

W telewizji trwa właśnie premiera programu „Rozenek cudnie chudnie”, w którym gwiazda pokazuje, jak korzystając z pomocy profesjonalistów – dietetyczki i trenerki, wraca do formy sprzed ciąży.

W drugim odcinku programu widzowie dowiedzieli się, że Małgorzata Rozenek uwielbia jazdę na rowerze. Przy okazji promowania tego rodzaju aktywności fizycznej, gwiazda podzieliła się z zebranymi przed telewizorami niebywałą historią z przeszłości.

Małgorzata Rozenek została zatrzymana przez policję

To właśnie podczas jazdy na rowerze Małgorzata Rozenek miała zostać zatrzymana przez policję. Jakie przewinienia i grzeszki ma na sumieniu Perfekcyjna?

Ja uwielbiam jeździć na rowerze, szczególnie po takich ładnych uliczkach. Gorzej jest, jak przejdę na ulicę. Już nawet mnie kiedyś policjant zatrzymał. Najpierw dostałem reprymendę, że jeżdżę po chodniku, bo podobno nie wolno. – komentowała żywiołowo Małgorzata Rozenek

Okazuje się jednak, że to nie koniec przygód zapalonej cyklistki. Małgorzata Rozenek wskazuje, że nie zawsze rozumie logikę przepisów ruchu drogowego i czasem nie wie, którędy tak naprawdę powinna jechać. Gwiazda w szczerym wyznaniu dodaje:

A potem pan policjant dał mi reprymendę, że jeżdżę po ulicy, a tam, gdzie nie ma ścieżek rowerowych, to trzeba jeździć po chodniku. Ciągle źle. – opowiedziała Małgorzata Rozenek.

Perfekcyjna kocha rowery

W programie Małgorzata Rozenek zdradziła, że rower stał się od pewnego czasu jej ulubionym środkiem transportu. Nie dość, że służy do sprawnego przemieszczania się, to dodatkowo dzięki jeździe można spalić naprawdę sporo kalorii.

Nic dziwnego, że Rozenek kocha rowery – są niewielkie i lekkie, łatwo się nimi poruszać po mieście, nie ma większych problemów z parkowaniem. Ale przede wszystkim rowery są przyjazne dla środowiska. Poruszanie się nimi pomaga ograniczyć emisję szkodliwych gazów cieplarnianych.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: