Małgorzata Rozenek opublikowała kolejne zdjęcie z maleńkim Heniem. Wyjątkowe, rodzinne fotografie, gwiazda opatrzyła poruszającymi słowami. Widać, że pomimo powrotu do pracy, to matczyne obowiązki są dla niej najważniejsze. Fani są wręcz zachwyceni, a pod najnowszym postem w mediach społecznościowych, pojawiła się prawdziwa lawina miłych słów.

Małgorzata Rozenek co chwila raczy swoich fanów kolejnymi zdjęciami Henia. Maluszek jest tak uroczy, że internauci wcale nie mają dosyć. Teraz w mediach społecznościowych gwiazdy pojawiła się wspólna fotografia, na której uwieczniono mamę i syna. Podpis pod zdjęciem mówi sam za siebie.

Małgorzata Rozenek i Henio
 
Poród Małgorzaty Rozenek był jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów w polskim show-biznesie. Kiedy 10 czerwca na świat przyszedł mały Henio, internet i prasa wręcz oszalały na punkcie świeżo upieczonej mamy i noworodka. Teraz gwiazda raczy nas kolejnym pięknym zdjęciem z synkiem. To, co napisała pod fotografią, mówi samo za siebie.
 
 
 – Dzień dobry wszystkim. Życie jest piękne – napisała Małgorzata Rozenek pod serią zdjęć, na których czule tuli swojego najmłodszego synka. Nie ulega wątpliwości, że gwiazda doskonale odnajduje się w roli mamy, mimo że postanowiła już wrócić do pracy.
  1. Gabriel z programu „Królowe Życia” cierpi po rozstaniu. Wyjechał z Warszawy, pokazał smutne zdjęcia
  2. Chcesz jak najszybciej ukisicić ogórki? Mamy niezawodny i błyskawiczny sposób
  3. Mieszkańcy Łodzi nie wierzyli własnym oczom. Rodzice prowadzili dzieci na smyczy, odpowiedzą przed prokuraturą

Małgorzata Rozenek wróciła do pracy

Małgorzata Rozenek nie miała zamiaru odpoczywać na macierzyńskim. Gwiazda tuż po porodzie wróciła do pracy na planie najnowszego sezonu Projekt Lady, i obecnie wraz z rodziną przeniosła się do bajecznego Pałacu w Rozalinie, gdzie odbywają się nagrania. 

Mały Henryk rośnie jak na drożdżach i każde nowe zdjęcie idealnie to odzwierciedla. My życzymy Gosi pociechy z malucha i samych cudownych momentów z rodziną.  

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Małgorzata Rozenek
@m_rozenek, Instagram

Małgorzata Rozenek pokazała kolejne zdjęcie Henia.

małgorzata rozenek
@m_rozenek, Instagram

Gwiazda doskonale odnajduje się w roli mamy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ksiądz, który okrutnie i nieludzko krzywdził i wykorzystywał nastolatków, chciał ułaskawienia od Dudy. Otrzymał „kościelną karę śmierci”
  2. Ponad 70 osób wylądowało w szpitalu. W Mielnie 2 lata temu rozegrał się dramat, a hotel wciąż pozostaje otwarty
  3. Uwielbiany polski kabareciarz błaga tylko o jedno. Sytuacja jest dramatyczna, liczy się każda pomoc
  4. Antek Królikowski szybko pocieszył się po rozstaniu. Pokazał zdjęcie, które mówi wszystko
  5. Gdzie na grzyby? Wiemy, gdzie pojawiło się ich mnóstwo
  6. Polacy nie mają pojęcia, co działo się za kulisami „Samych swoich”. Dochodziło do skandalicznych zachowań

źródło: jastrzabpost.pl

 

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.