Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Rozenek-Majdan straciła posadę w TVN. Nikt nie spodziewał się takiego ciosu
Karina Sulich
Karina Sulich 03.09.2020 10:18

Małgorzata Rozenek-Majdan straciła posadę w TVN. Nikt nie spodziewał się takiego ciosu

małgorzata rozenek-majdan
Fot. TRICOLORS/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan nie spodziewała się, że sprawy potoczą się w taki sposób. Jak donoszą media, gwiazda, która przez ostatnie lata była prawdziwą ikoną i twarzą stacji, straciła posadę w TVN. Wiadomo już, że program poprowadzi ktoś inny. Fani perfekcyjnej pani domu mogą być zaskoczeni.

Małgorzata Rozenek-Majdan skradła serca Polek i Polaków dzięki udziałom w takich programach jak Perfekcyjna pani domu, Projekt Lady czy Azja Express, gdzie widzowie mogli bliżej ją poznać. Jednak jak donosi Pomponik oraz tygodnik Życie na gorąco, uwielbiana gwiazda TVN, w ostatnim czasie miała doznać rozczarowania.

Małgorzata Rozenek-Majdan straciła posadę w TVN

Małgorzata Rozenek-Majdan od kilku lat jest jedną z największych gwiazd stacji TVN. Program Perfekcyjna pani domu sprawił, że nie tylko zyskała ogromną sympatię widzów, ale i dla wielu stała się wzorem do naśladowania. Dlatego też, sytuacja, o której donosi Pomponik, potrafi wprawić w zdziwienie.

Jak donosi portal, Małgorzata Rozenek-Majdan liczyła na prowadzenie Dzień Dobry TVN. Kiedy z popularnego magazynu śniadaniowego odchodzili kolejni prowadzący, a Kinga Rusin wydała oficjalne oświadczenie, Małgorzata Rozenek-Majdan dla wielu była oczywistym wyborem.

  1. Przytuliła męża na powitanie i natychmiast zrozumiała, że musi się rozwieść. Jeden szczegół zdradził najgorszą prawdę
  2. Dramatyczne sceny w Nasz nowy dom, zagrożenie dla życia i zdrowia rodziny. Katarzyna Dowbor musiała podjąć interwencję

Małgorzata Rozenek-Majdan chciała prowadzić DDTVN

Jak donoszą media, Dzień dobry TVN miało być dla Małgorzaty-Rozenek Majdan kolejnym krokiem w karierze. Tymczasem wszystko potoczyło się zupełnie inaczej.

Nawet odważyła się wysunąć kandydaturę współprowadzącego, którym oczywiście byłby nie kto inny, jak jej mąż, Radosław Majdan. Tymczasem okazuje się, że najlepsza posada w stacji umknęła Rozenek sprzed nosa – czytamy na Pomponik.pl.

Tymczasem Edward Miszczak postanowił zaangażować do programu kogoś innego. Dzień dobry TVN poprowadzi Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

małgorzata rozenek-majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan to ulubienica stacji TVN. Jak donoszą media, gwiazda miała chrapkę na DDTVN, jednak nie została wybrana na prowadzącą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje uwielbiana polska dziennikarka. Tragiczna śmierć
  2. Posypał plażę szczyptą soli. Trudno uwierzyć, co się później stało, niesamowite
  3. Paweł Wilczak poważnie choruje. Ma nadzieję, że nie dojdzie do najgorszego
  4. Mama zamarła na widok oświadczenia, które syn przyniósł ze szkoły. ”Jestem bez wyjścia. Muszę podpisać”
  5. Panna młoda zmarła przed ślubem. Kilka dni później mężczyzna znalazł w jej telefonie zdjęcie i nie mógł powstrzymać łez
  6. Ewa Wachowicz zmodyfikowała przepis na słynnego Colesława. Jej wersja słynnej surówki jest jeszcze lepsza niż oryginał

źródło: pomponik.pl, magazyn Życie na gorąco