Małgorzata Rozenek w Dzień Dziecka obchodziła swoje 42. urodziny. Jej wiek jest jednak owiany niemałą tajemnicą. Mimo że perfekcyjna pani domu wielokrotnie podkreślała, że urodziła się w 1978 roku, wielu internautów nadal jej nie wierzyło. Słowa gwiazdy potwierdziła niedawno jej znajoma z dzieciństwa, twierdząc, że szły one razem do komunii. 

Małgorzata Rozenek, kiedyś nawet wstawiła zdjęcie swojego dowodu osobistego, aby utrzeć nosa niektórym internetowym detektywom, którzy twierdzili, że kobita jest starsza o prawie 10 lat! Ten zabieg jednak nie pomógł. Czy słowa koleżanki dadzą radę?

Małgorzata Rozenek świętuje swoje urodziny

Małgorzata Rozenek świętowała niedawno swoje 42. urodziny w luksusowym hotelu. Wyjazd ten był niespodzianką od jej męża Radzia. Para stwierdziła, że tylko w takim miejscu odpowiednio odpoczną, zanim gwiazda telewizji wyda na świat swojego trzeciego syna. 

Wśród internautów pojawiły się głosy, że kobieta ma więcej lat, niż podaje. Ważnym dowodem w tej sprawie miał być screen z programu Kobieta Cafe, który został nagrany 10 lat temu. Telewizja przez pomyłkę podała wówczas, że Gosia ma 41 lat.  

  1. GIS bij na alarm. Wycofane produkty ze sklepów są szkodliwe. Masz je w domu? Oddaj
  2. Ważny komunikat MZ. 70% Polaków nie wie, że jest chorych
  3. Ida Nowakowska straciła pracę w TVP. Młoda gwiazda nie ma dobrej passy

Małgorzata Rozenek: wiek

Nikt z internetowych hejterów nie wziął pod uwagę, że stacja emitująca program, mogła się pomylić, a każdy nadal drążył temat, insynuując, że Małgorzata Rozenek ma obecnie 51 lat.  

Potwierdzam, że ma 42 lata, bo razem szłyśmy do komunii, jesteśmy ten sam rocznik 78′ – napisała stara znajoma pod wpisem portalu Jastrząb Post.
 

Fanka nie omieszkała również potwierdzić znajomości z gwiazdą wspólnym zdjęciem. Czy tym razem spekulacje na temat wieku Rozenek ucichną?

ZOBACZ ZDJĘCIA:
Małgorzata Rozenek
Fot. instagram.com/m_rozenek/

Małgorzata Rozenek niedawno świętowała 42. urodziny.

małgorzata rozenek
Fot. m_rozenek, Instagram

Jej wiek został potwierdzony przez starą znajomą. 

Małgorzata Rozenek
fot. instagram.com/m_rozenek

Wygląda na starszą?

ZOBACZ TEŻ:
Źródło: pomponik.pl

Poprzedni artykułWróciła do domu i nakryła partnera z inną. Po chwili nie mógł się pozbierać, a chciał tylko zażartować
Następny artykułAntek Królikowski na zdjęciu z „bratankiem i synkiem”. „Z dziećmi ci do twarzy”
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.