Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > W sieci pojawiło się zdjęcie Małgorzaty Rozenek w bikini. Nieprawdopodobne, jak jej ciało wygląda po ciąży
Karina Sulich
Karina Sulich 04.07.2020 22:49

W sieci pojawiło się zdjęcie Małgorzaty Rozenek w bikini. Nieprawdopodobne, jak jej ciało wygląda po ciąży

małgorzata rozenek
Fot. instagram.com/m_rozenek/

Swoje zdjęcie w stroju kąpielowym Małgorzata Rozenek opatrzyła długim wpisem. Gwiazda zdecydowała się wyznać swoim fanom prawdę.

ZOBACZ TEŻ:

Fani nie kryli zachwytów, a pod postem pojawiło się multum komentarzy, w których kobiety dziękowały gwieździe za tak szczery wpis. To ważne, by uświadamiać, że to, co widzimy w mediach społecznościowych, nie zawsze jest prawdą.

ZOBACZ ZDJĘCIA:
  1. Agata Duda i Andrzej Duda zostali przyłapani. Para prezydencka dała się ponieść, podobnych rzeczy jeszcze nie było
  2. GIS wycofuje z Biedronki uwielbiany przez Polaków produkt. Wykryto w nim groźne bakterie
  3. Marta Manowska wzięła ślub? Zdradził ją jeden szczegół, fani wniebowzięci
  1. Antoni Macierewicz nie daje o sobie zapomnieć. Grzmiał o „reklamie” krzywdzenia dzieci, zadziwiające zarzuty pod adresem Trzaskowskiego
  2. Korea Północna nie pozostawiła złudzeń. Wszystko jest już jasne, negocjacji nie będzie
  3. Małgorzata Kożuchowska szaleje na plaży. Nie jest sama, fani od razu zareagowali
  4. Rewelacyjne oferty na wakacje 2020. Wiemy, gdzie jest najtaniej, ostatni moment
  5. Łukasz Nowicki tłumaczy się z rzucania pieczywem na antenie. Prowadzący „Pytanie na Śniadanie” ma wyjaśnienie
  6. Nagrał niebywały moment, gdy piorun uderzył w budynek sądu. Widok wywołuje ciarki i zapiera dech jednocześnie

– Zdjęcia, które oglądacie na insta to często jedno zdjęcie wybrane z bardzo wielu zrobionych. Po tylu latach po prostu wiem jak się ustawić, żeby wyglądać lepiej, szczuplej, korzystniej, ale nie chcę, tworzyć jakiejś nieistniejącej rzeczywistości i dlatego pokazuje – wyznała gwiazda. Świeżo upieczona mama nie ukrywa, że do formy jeszcze trochę jej brakuje, choć naszym zdaniem, wygląda pięknie.

małgorzata rozenek
Fot. m_rozenek, Instagram

Internauci są zachwyceni.

Małgorzata Rozenek w bikini

małgorzata rozenek
Fot. m_rozenek, Instagram

Małgorzata Rozenek opublikowała zdjęcie w kostiumie kąpielowym.

Małgorzata Rozenek 10 czerwca po raz trzeci została mamą, a w gwiazdorskiej rodzinie pojawił się kolejny synek – Henio. Choć od porodu nie minął nawet miesiąc, słynna Perfekcyjna Pani Domu już wróciła do pracy, a media śledzą każdy jej krok. Teraz w sieci pojawiło się jej zdjęcie w bikini. Internauci nie wierzą własnym oczom.
Małgorzata Rozenek to jedna z najbardziej lubianych gwiazd w polskim show-biznesie, na której punkcie oszaleli zarówno widzowie, jak i internauci oraz media. Nic dziwnego, że jej trzeci poród wywołał tak dużą sensację. Teraz w sieci ponownie zawrzało, a to za sprawą zdjęcia, na którym gwiazda jest w bikini.
Jak Małgorzata Rozenek wygląda po ciąży?
Małgorzata Rozenek po ciąży wygląda wręcz nieziemsko. Trzeba przyznać, że mimo oczywistych, dodatkowych kilogramów, gwiazda promienieje, a najważniejsze – czuje się ze sobą dobrze, co można stwierdzić po licznych fotografiach, jakie pojawiają się w jej mediach społecznościowych.
Teraz jednak światło dzienne ujrzała fotografia, która wzbudziła szczególne zainteresowanie internautów. Małgorzata Rozenek postanowiła pokazać się w stroju kąpielowym, które opatrzyła obszernym wpisem. Gwiazda, która jeszcze w ciąży była oskarżana o retuszowanie zdjęć, teraz wyznała całą prawdę.

Wciąż zostało mi 12 nadprogramowych kilogramów. […] wiem, że nie będzie łatwo, ani ze nie ma drogi na skróty, ale niemożliwe nie istnieje, wiec wierzę, że się uda – czytamy w dalszej części wpisu. – A tymczasem jestem grubaską, ale najważniejsze, że jestem bardzo szczęśliwą grubaską. Bo naprawdę są na świecie ważniejsze rzeczy niż rozmiar, który nosimy – dodała żartobliwie.

Źródło: instagram.com