Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Rozenek na zdjęciu bez retuszu i filtrów. Różnica jest ogromna
Karol Osiński
Karol Osiński 05.02.2021 17:01

Małgorzata Rozenek na zdjęciu bez retuszu i filtrów. Różnica jest ogromna

fot. TRICOLORS/East News

Prawdopodobnie dla nikogo zafascynowanego show-biznesem nie jest tajemnicą, że Małgorzata Rozenek uwielbia zasypywać swoich fanów falą zdjęć na Instagramie. Gwiazda już niejednokrotnie była posądzana przez internautów o brak naturalności na publikowanych fotografiach. Tym razem na jej barki spadło tyle krytyki, że postanowiła dodać zdjęcie bez retuszu. W dalszym ciągu utrzymuje, że woli zdjęcia z filtrami.

Małgorzata Rozenek niedawno wróciła z wakacji. Wraz z rodziną wybrała się do Meksyku, skąd dokładnie zdawała relację dzień po dniu. Tuż po powrocie do Polski wróciła do pracy, jednak nie zaprzestała publikacji zdjęć na Instagramie. Pod ostatnim z nich wybuchła niemała afera.

Małgorzata Rozenek na zdjęciu bez retuszu

Najnowszy post na Instagramie jednej z najpopularniejszych polskich gwiazd wywołał tyle szumu, że sama zainteresowana postanowiła się odnieść do stawianych przez fanów zarzutów. Otóż stwierdzili, że 42-latka retuszuje zdjęcia do stopnia nierozpoznawalności. To tylko potwierdza tezę, że wraz z rozwojem Instagrama, rozwinęły się także umiejętności graficzne.

Koloryzowanie lub retuszowanie rzeczywistości na aplikacji Facebooka przez jej użytkowników nie sprawia na nikim wrażenia. Jednak, gdy regularnie robią to osoby popularne, padają podejrzenia, że mogą coś ukrywać lub czegoś się wstydzić. Niejednokrotnie kończyło się to w ten sposób, że celebryci nieudolnie retuszowali swoje zdjęcia, po czym padali obiektem drwin i zalewani byli falą krytyki.

Małgorzata Rozenek już nie raz była podejrzewana o retuszowanie i przerabianie zdjęć, które publikuje regularnie, także ze swojej łazienki. Niestety ostatnie z nich sprawiło, że fani nie mogli się powstrzymać od dodania swoich trzech groszy. Rozpętała się wielka dyskusja, o to, czy znajduje się na nim właśnie celebrytka.

Kto to ??? Po co wstawia pani zdjęcia obcej kobiety na swoim Instagramie?; Oj, coś to zdjęcie dziwne, jakaś inna osoba, do pani Małgosi zupełnie niepodobna; Ale Photoshop – pisali internauci.

Małgorzata Rozenek odpowiada na krytykę

Małgorzata Rozenek bez zawahania się postanowiła sprostować sytuację i niedługo po przeczytaniu komentarzy pod opublikowanym zdjęciem, postanowiła dodać następne, gdzie widnieje zarówno przed nałożeniem filtra, jak i po. Jest to tzw. zdjęcie przed i po. Dodała do niego bardzo wymowny podpis.

Przed i po. Błagam… W Polsce wszyscy są: lekarzami, selekcjonerami i ekspertami od photoshopu. Ale i tak Was kocham – czytamy na Instagramie żony Radosława Majdana.

Zaraz pod zdjęciem pojawiły się komentarze, w których internauci uznali, że bez filtra wygląda zdecydowanie lepiej, a zdjęcia naturalniejsze sprawiają znacznie większe wrażenie. Co ciekawe gwiazda stwierdziła, że woli fotografie z filtrami.

To nie pierwszy raz, kiedy Małgorzata Rozenek wdaje się w konwersacje z fanami na swoim Instagramie. Był moment, w którym starła się z jedną z fanek na słowa. Więcej na ten temat przeczytacie >tutaj<.

Zobacz zdjęcie:

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek zamieściła zdjęcie przed i po retuszowaniu.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl