Małgorzata Rozenek nie mogła już dłużej siedzieć z założonymi rękoma. Uwielbiana przez Polki i Polaków gwiazda, postanowiła w końcu zabrać głos, w tak ważnej dla niej sprawie, a na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie opatrzone mocnymi słowami. Źle się dzieje w państwie polskim – podsumowała. Nie zabrakło ostrej wymiany zdań.

Małgorzata Rozenek zaskarbiła sobie sympatię internautów swoją szczerością. Gwiazda, która nigdy nie ukrywała swoich poglądów i tym razem postanowiła zabrać głos. Niestety, nie wszystkim słowa świeżo upieczonej mamy przypadły do gustu. 

Małgorzata Rozenek: Źle się dzieje w państwie polskim

Małgorzata Rozenek postanowiła wypowiedzieć się na temat wydarzeń, które w ostatnim czasie miały miejsce w Polsce. Gwiazda poruszyła na swoim profilu na Instagramie temat LGBT, aresztowania aktywistki Margot i ostatnich protestów. 

Źle się dzieje w państwie polskim… źle… tam, gdzie każdego dnia, prawa i wolności są odbierane, powoli, acz konsekwentnie. Tam, gdzie o wartościach i moralności najgłośniej krzyczą Ci, którzy są z nimi najczęściej na bakier. Tam, gdzie ksiądz pedofil ma większe prawa niż pokojowo demonstrujący. Tam właśnie zaczyna się bunt! Jestem z Wami kochani – napisała w poście w mediach społecznościowych Małgorzata Rozenek. 

  1. Polacy trzymali za niego kciuki, niestety nie żyje. Cały kraj tonie w smutku, tragiczna wiadomość
  2. Na stronie Gienka Loski opublikowana została pilna i ważna wiadomość. Potrzebne jest wsparcie

Małgorzata Rozenek wspiera LGBT

Wspieranie i obrona osób LGBT przez Małgorzatę Rozenek nie przydało jednak do gustu jej wszystkim obserwatorom. Niektórzy internauci postanowili wyrazić swoją dezaprobatę i rozczarowanie postawą gwiazdy. Ta jednak nie dała się sprowokować i ze spokojem odpowiadała na najbardziej niestosowne komentarze. 

Oczywiście nie zabrakło też pozytywnych reakcji, uśmiechów i podziękowań za wsparcie. 

źródło: plotek.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek! 

 

Poprzedni artykułSuczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
Następny artykułFatalne informacje dla Polaków mieszkających w czerwonych powiatach. Trzymajcie się
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.