Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wielkie szczęście w życiu Małgorzaty Rozenek. Potwierdziła radosną nowinę, w końcu jej się udało
Karol Osiński
Karol Osiński 14.09.2020 18:16

Wielkie szczęście w życiu Małgorzaty Rozenek. Potwierdziła radosną nowinę, w końcu jej się udało

Małgorzata Rozenek
fot. instagram.com/r_majdan

Znana i lubiana Małgorzata Rozenek od długiego czasu jest szczęśliwą matką i żoną. Jej ślub z Radosławem Majdanem był jednym z najgłośniejszych wydarzeń polskiego show-biznesu. Od tego momentu regularnie znajduje się na radarze mediów. Niedawno ogłosiła kolejną radosną nowinę ze swojego życia. Wszystko wydarzy się niebawem.

Małgorzata Rozenek przekazała radosną nowinę. 42-letnia gwiazda, która niedawno została mamą małego Henryka nie ukrywa swojej ogromnej radości. Już wkrótce wszystko będzie jasne. Żona Radosława Majdana odnosiła w życiu wiele sukcesów prywatnych oraz zawodowych, ale ten jest niewątpliwie jednym z największych.

Żona Radosława Majdana przekazała szczęśliwą nowinę

Niezwykle popularna i znana ze swojej wielozadaniowości Małgorzata Rozenek ogłosiła w rozmowie z portalem pudelek.pl, że niebawem pojawi się na ekranach kin. Zagra jedną z głównych ról. Mimo ogromnej odpowiedzialności, jaka wiąże się z jej życiem rodzinnym, nie zamierza zwalniać tempa i dalej spełnia się zawodowo.

Kilka tygodni temu 42-latka po raz trzeci została mamą. Na świat przyszedł jej syn Henryk. Jest to owoc miłości z Radosławem Majdanem. Mogłoby się wydawać, że byłby to najlepszy moment, by odpocząć od życia zawodowego i przejść na urlop macierzyński, jednak Gosia nie zamierza spoczywać na laurach. Niedawno nakręciła kolejny sezon Projektu Lady, a już wkrótce będzie ją można ujrzeć w nowej roli aktorskiej.

  1. Uwaga: Dziś wchodzi w życie kolejny zakaz. Wszystko potwierdzone, Polacy muszą się dostosować
  2. Czy Michał Olszański ma sobie coś do zarzucenia? Padły pewne oskarżenia od dziennikarki TVP, zwolniony w trybie nagłym

W jakim filmie zagra Małgorzata Rozenek?

Małgorzata Rozenek zagra w najnowszym filmie Patryka Vegi. W wywiadzie dla portalu pudelek.pl przyznała, że wkrótce zasili szeregi stajni Vegi i zagra jedną z ról w najnowszym projekcie kontrowersyjnego reżysera:

– Bardzo cenię Patryka, dlatego że jest najbardziej kasowym polskim reżyserem – przyznała. Oprócz tego stworzył swój podpis. Jego filmy są bardzo charakterystyczne. Gdyby włączyć film i zapytać, kto go wyreżyserował, od razu widać, że są to produkcje Patryka – mówiła Małgorzata w rozmowie z dziennikarzem Pudelka.

42-letnia gwiazda przyznała, że najnowszy projekt Patryka Vegi to naprawdę duże przedsięwzięcie, i mimo braku wykształcenia aktorskiego zagra jedną z głównych ról:

Bardzo się cieszę na naszą współpracę i myślę, że będzie o tym głośno – zapewniła. Nie, ja jestem przekonana, że będzie. To będzie bardzo spektakularny film […] Będę jedną z głównych postaci. Przechodzę szkolenie aktorskie. Często nie docenia się pracy modelek, a nie jest to łatwa praca. Podobnie jest z aktorkami. Dopiero teraz to widzę. To tak bardzo angażująca praca – mówiła Gosia.

Na koniec dodała, że nie zagra postaci podobnej do samej siebie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małgorzata rozenek

Małgorzata Rozenek przekazała radosną nowinę.

małgorzata rozenek

Żona Radosława Majdana ogłosiła, że zagra w nowym filmie Patryka Vegi.

małgorzata rozenek-majdan

Mimo braku wykształcenia aktorskiego gwiazda zagra jedną z głównych ról.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nadeszło oficjalne potwierdzenie. Niestety, Joanna Krzempek ofiarą zagranicznej tragedii
  2. Joanna nie żyje, miała tylko 28 lat. Dramat w Chorwacji
  3. Od razu w głowie słychać czołówkę. Kto oglądał? Jeden z najlepszych seriali
  4. Pamiętacie zwycięzcę „Big Brothera”? Janusz Dzięcioł zginął tragicznie, jego śmierć wstrząsnęła wszystkimi
  5. Oficjalne oświadczenie ministerstwa. 1 października wchodzi w życie ogromna zmiana, los wielu Polaków się zmieni
  6. Współczujecie Maryli Rodowicz? Ukróciła budżet na ciuchy, ma żałośnie niską emeryturę, niedawno była wesoła i chwaliła się obłędną kuchnią

Źródło: pudelek.pl