Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Paulina Młynarska skrytykowała Małgorzatę Rozenek. Wypunktowała jej wszystkie uchybienia
Karol Osiński
Karol Osiński 15.02.2021 12:41

Paulina Młynarska skrytykowała Małgorzatę Rozenek. Wypunktowała jej wszystkie uchybienia

Małgorzata Rozenek
fot. eastnews.pl/TRICOLORS , Jakub Kaminski

Popularna polska dziennikarka Paulina Młynarska opublikowała na Facebooku bardzo długi wpis, w którym odnosi się bezpośrednio do Małgorzaty Rozenek i jej programu Rozenek cudnie chudnie. Stwierdziła, że prezentowane przez nią poglądy są często nietrafne, a hasła motywacyjne z ust Perfekcyjnej Pani Domu niejednokrotnie budzą u niej złość i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Małgorzata Rozenek jeszcze nie odniosła się do stawianych przez Młynarską zarzutów, jednak po tak solidnej dawce krytyki odpowiedzi możemy spodziewać się lada chwila. Post dziennikarki powoli staje się viralem polskiego Facebooka.

Małgorzata Rozenek skrytykowana przez Paulinę Młynarską

Relacja małżonki Radosława Majdana z feministkami nigdy nie należała do najłatwiejszych i od momentu jej wybicia się w mediach zarzuca się jej pogłębianie stereotypów matki-Polki w roli ładnie ubranej, ułożonej o dobrych manierach kobiety udomowionej. Małgorzata Rozenek niejednokrotnie odpierała te ataki, twierdząc, że są one nie na miejscu. Tym razem oberwało jej się ponownie ze zdwojoną siłą.

Przyczyniła się do tego polska dziennikarka Paulina Młynarska, dla której powodem do krytyki stał się nowy program Perfekcyjnej Pani Domu pt. Rozenek cudnie chudnie. W poniedziałek rano na jej Facebooku pojawił się bardzo długi wpis, którego inspiracją stał się wywiad promujący program celebrytki.

Nasza Egeria przez chwilę zeszła na ziemię i musiała zmierzyć się z biologicznym realem życia w ludzkim ciele kobiety. Urodziła i utyła! Teraz palec wymierza więc w samą siebie: trzeba z tym zrobić porządek! Migiem! Nie można tolerować podtytego, podmęczonego ciała macierzyńskiego z rozstępami i zmarszczką przy ustach! Atrybut magiczny – biała rękawiczka, zostaje chwilowo oddany do dyspozycji lekarza medycyny estetycznej i innych czarodziejów i czarodziejek, którzy pomogą Małgosi powrócić na Olimp doskonałych, nieskazitelnych ciał. – czytamy we wpisie Pauliny Młynarskiej.

Na tym nie koniec. Dziennikarka zarzuca popularnej celebrytce, że jej poglądy dotyczące wizerunku młodej matki nie mają nic wspólnego z prawdą i są oderwane od rzeczywistości, co niejednokrotnie przyprawia ją o wściekłość.

Paulina Młynarska krytykuje Małgorzatę Rozenek

Młynarska zwraca uwagę przede wszystkim na natychmiastowe dążenie Rozenek do idealnej sylwetki, do czego namawia inne młode matki i kobiety. Zwraca uwagę, że małżonka Radosława Majdana ma ogromne zasięgi w Polsce i wywiera ogromny wpływ na młodzież.

Kiedy słyszę, z doskonale dopracowanych ust perfekcyjnej, która ma wśród kobiet chyba największe zasięgi w Polsce i wywiera potężny wpływ na młode, jeszcze w nią zapatrzone dziewczyny, że namawia do spojrzenia na siebie życzliwym wzrokiem to przyznaję, że nożyk mi się otwieraczytamy.

Małgorzata Rozenek, która właśnie została jedną z twarzy wiosennej ramówki TVN została skrytykowana przez Młynarską za to, że wpędza kobiety w kompleksy. Jej zdaniem program Rozenek cudnie chudnie jest anachronizmem.

To, co robisz i jak wyśrubowalaś własny standard wyglądu, wpędza kobiety w kanał kompleksów. Polki i bez tego mają tragiczną samoocenę […] Dla świadomości, czym jest in vitro, zrobiłaś więcej niż ktokolwiek inny w polskich mediach. Ale ten twój program, to w 2021 roku anachronizm. Kobiety odzyskują teraz swoją moc i walczą o należne im miejsce w świecie. Nie, nie jest to miejsce na podium Miss pięknej sylwetki w rok po porodzie – kończy swój wpis Młynarska.

Rozenek teraz odpoczywa po wakacjach w Meksyku i już pochwaliła się nowościami w swoim wyglądzie.

Zobacz wpis:

Paulina Młynarska skrytykowała Małgorzatę Rozenek.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl