Małgorzata Rozenek w życiu prywatnym również jest Perfekcyjną Panią Domu? Radosław Majdan zdradził, jak wygląda ich dom, czy jego żona podobnie jak w telewizji dba o każdy szczegół i przy okazji podzielił się pewną tajemnicą. Fani w końcu dowiedzieli się też, jakie relacje ma z synami ukochanej.

W 2016 roku Małgorzata Rozenek wyszła za Radosława Majdana i od tamtej pory wszyscy zastanawiają się, jak wygląda ich codzienność. Perfekcyjna Pani Domu słynie z wielkiej dbałości o czystość i wystrój pomieszczeń, ale czy w życiu prywatnym jest podobnie?

Małgorzata Rozenek jest perfekcyjna?

Małgorzata Rozenek jest perfekcyjna, co potwierdził jej mąż! W programie Przerwa na kawę Radosław Majdan nie szczędził żonie ciepłych słów. Choć nie opowiadał o tym, w jaki sposób dba o porządek, to zdradził, że jest doskonała w dbaniu o ciepłą atmosferę, szczególnie w okresie świątecznym.

małgorzata rozenek
instagram.com/m_rozenek

Piłkarz wyznał, że każde święta w ich domu wiążą się z wielkimi zakupami, mnóstwem dekoracji i pięknymi wspomnieniami, co jest szczególnie ważne dla dzieci, 13-letniego Stasia i 9-letniego Tadeusza.

Wyznanie Radosława Majdana

Radosław Majdan zdradził, że w tym roku padł ofiarą dziecięcych żartów podczas Halloween. Piłkarz kupił z tej okazji kilka kilogramów cukierków, ale odwiedzających ich dom dzieci było tak dużo, że słodkości w końcu się skończyły. Psikus polegał na tym, że mąż gwiazdy TVN znalazł na swoim samochodzie… mnóstwo papieru toaletowego.

Podczas rozmowy gwiazdor sportu odpowiedział też na nurtujące fanów pytanie. W końcu dowiedzieli się, jak zwracają się do niego synowie Jacka Rozenka. Okazuje się, że mówią do niego po prostu Radku. Słowo wujek się nie przyjęło, a gwiazdor podkreśla, że nie chce zastępować im ojca. Małżeństwo marzy o powiększeniu rodziny, o czym wielokrotnie mówiła Małgorzata Rozenek. Jej mąż wyznał, że myślą o adopcji, ale wciąż próbują możliwości, jakie daje in vitro.

ZOBACZ TEŻ:

Małgorzata Rozenek
instagram.com@m_rozenek

Radosław Majdan zdradził, że jego żona jest doskonałą panią domu.

małgorzata rozenek
instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek kocha spędzać długie godziny na tworzeniu świątecznej atmosfery.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domy za 1 euro w egzotycznej lokalizacji. Jest tylko jeden haczyk
  2. Kuba Wojewódzki pokazał zaskakujące zdjęcie z tatuażem na brzuchu. W ten sposób nie uciszy plotek o powrocie do Anny Muchy
  3. Dawid Kwiatkowski podzielił się nieprzyjemną sytuacją. Wyrzucono go z restauracji sygnowanej nazwiskiem Magdy Gessler
  4. Edyta Górniak dostanie kolejny program w TVN? Sensacyjne doniesienia mediów
  5. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. „Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku”
  6. Magda Gessler była w miejscowości Krzysztofa Jackowskiego, usłyszała i zobaczyła fatalne rzeczy. „Sekta diabelska”
Poprzedni artykułDomowe sposoby na zdrowe i lśniące włosy
Następny artykułAgata Duda w młodości. Córka Kinga jest identyczna, jak mama w latach młodości
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.