Małgorzata Rozenek opowiedziała o tym, ile przeszła operacji biustu. Jak się okazało, powiększała go dotąd dwukrotnie. Teraz ma wobec niego zupełnie inne plany.

Tym razem gwiazda chce go… pomniejszyć. Ujawniła, dlaczego podjęła taką decyzję i zmieniła zdanie co do poprzedniej wersji siebie. 

Małgorzata Rozenek ujawniła, ile miała operacji biustu

Małgorzata Rozenek postanowiła po trzeciej ciąży wrócić do formy na oczach Polaków w swoim nowym programie „Rozenek cudnie chudnie” na TVN. 

Po narodzinach jej syna Rozenek pod okiem specjalistów zrzuca kilogramy, które pojawiły się u niej w czasie ciąży. Poza tym zdradza również różne tajemnice ze swojego życia. 

Ostatnio ujawniła, ile operacji biustu przeszła i co teraz wobec tego planuje. 

– Radzio mnie już poznał z powiększonym biustem, ale potem jeszcze sobie powiększyłam. Radzio nie chciał, żebym to robiła, ale ja sobie ubzdurałam, że chcę. I tak Bogu dzięki zrobiłam mniej, bo mam bardzo mądrego lekarza – opowiadała. 

Jak powiedziała, to nie będzie koniec jej przygód z operacjami. Znowu pójdzie pod skalpel.

Małgorzata Rozenek teraz… zmniejszy sobie biust

– Teraz wrócę do tego momentu, w którym byłam, jak Radosław mnie poznał. Już mi się znudził taki duży biust – tłumaczyła. 

W rozmowie z Plotkiem tłumaczyła, dlaczego tak bardzo zależało jej na pełnych kształtach. Przez wiele lat uczęszczała do szkoły baletowej, gdzie nie było na nie miejsca.

Opowiadała, że bardzo ją ucieszyła możliwość operacji. Dzięki temu zaczęła lepiej patrzeć na swoje ciało.

 Nacieszyłam się nimi bardzo i teraz mam dokładnie w drugą stronę, że już mnie one nie bawią – mówiła. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [plotek.pl]

Poprzedni artykułPomyłka lekarzy. „Tatę przykryto czarnym workiem, a on wciąż żył”
Następny artykułNiewielu wie, kto jest ojcem dzieci Rodowicz. To aktor Krzysztof Jasiński