Od jakiegoś czasu na na antenie TVN Style fani mogą oglądać program Rozenek cudnie chudnie, w którym popularna celebrytka dąży do osiągnięcia idealnej sylwetki. Podczas ostatniego odcinka Małgorzata Rozenek zdradziła, że ma zamiar wrócić do rozmiaru piersi z czasów, gdy poznała swojego małżonka, a co za tym idzie, zmniejszyć rozmiar implantów. 

Mało kto spodziewał się, że Małgorzata Rozenek będzie chciała zmniejszyć implanty, jednak wszystko wskazuje na to, że tak właśnie się stanie. Twierdzi, że ma zamiar wrócić do wersji sprzed drugiej operacji powiększania piersi. 

Małgorzata Rozenek o operacjach biustu

Małgorzata Rozenek prawdopodobnie nigdy nie przestanie zaskakiwać swoich fanów. Niedawno gwiazda TVN wróciła z egzotycznych wakacji spędzonych w Meksyku razem z rodziną, skąd regularnie chwaliła się pobudzającymi wyobraźnię zdjęciami. Niestety nie obyło się bez skandalu. Niedługo po powrocie postanowiła wziąć się do pracy, czego efekty regularnie możemy podziwiać na antenie TVN Style za sprawą jej programu Rozenek cudnie chudnie.

Gwiazda pokazuje w nim efekty pracy nad powrotem do sylwetki sprzed trzeciej ciąży. Żona Radosława Majdana pracuje pod nadzorem dietetyczki oraz trenerki. Przy okazji fani mogą dowiedzieć się kilku ciekawostek z jej życia. W ostatnim z odcinków zdradziła przez ile operacji biustu przeszła i jakie ma plany.

– Radzio mnie już poznał z powiększonym biustem, ale potem jeszcze sobie powiększyłam. Radzio nie chciał, żebym to robiła, ale ja sobie ubzdurałam, że chcę. I tak Bogu dzięki zrobiłam mniej, bo mam bardzo mądrego lekarza – powiedziała Małgorzata Rozenek.

Następnie zaskoczyła wszystkich informacją, że to jeszcze nie koniec jej przygód z operacjami biustu. Gwiazda bowiem ma w planach… wrócić do rozmiaru biustu z chwili, w której poznała swojego małżonka, czyli zmniejszyć rozmiar implantów.

Małgorzata Rozenek zmniejszy sobie biust

Rozenek niejednokrotnie zaskakiwała swoich fanów, jednak tym razem element zaskoczenia był wyjątkowy. Decyzję o zmniejszeniu biustu tłumaczy, że jej się po prostu znudził.

– Teraz wrócę do tego momentu, w którym byłam, jak Radosław mnie poznał. Już mi się znudził taki duży biust – powiedziała Małgorzata Rozenek.

Jakiś czas temu w rozmowie z protalem Plotek zdradziła, co było powodem tak wielkiego dążenia do pełnych kształtów. Gwiazda stwierdziła, że zależało jej na tym, ponieważ przez wiele lat uczęszczała do szkoły baletowej i nie było na nie miejsca. Po czasie jednak zaczęły jej się nudzić.

– Nacieszyłam się nimi bardzo i teraz mam dokładnie w drugą stronę, że już mnie one nie bawią – zdradzała Perfekcyjna Pani Domu.

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 Małgorzata Rozenek zdradziła, że ma zamiar zmniejszyć rozmiar biustu. 

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl, plotek.pl

Poprzedni artykułAustria: Wizyta u fryzjera lub kosmetyczki tylko z negatywnym testem na koronawirusa
Następny artykułKarol Kania zginął w wypadku. Cztery lata temu zmarł syn polskiego milionera
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl