Małgorzata Rozenek tym razem nie miała cierpliwości do jednej z internautek. Kiedy pod jej ostatnimi zdjęciami pojawił się bardzo niemiły komentarz, odpowiedziała na niego w bezlitosny sposób. Gwiazda w kilku słowach zamknęła usta hejterom i zyskała poklask wśród swoich wiernych fanów.

Małgorzata Rozenek stara się mieć do siebie wielki dystans i na mnóstwo komentarzy odpowiada z humorem. Tym razem jednak nie wytrzymała, kiedy pewna kobieta chciała obrazić ją z powodu wieku. Gwiazda nie przebierała w słowach i odpisała w dosadny sposób.

Małgorzata Rozenek odpowiada internautce

Małgorzata Rozenek zaskoczyła swoich obserwatorów, publikując zdjęcie w niecodziennej stylizacji. Znana z dopracowanych strojów prezenterka tym razem postawiła na mroczny, dżinsowy zestaw. Internauci nie są przyzwyczajeni do takiego wydania perfekcyjnej pani domu, dlatego niektóre opinie nie były przychylne. Gwiazdę szczególnie zabolał jeden komentarz dotyczący jej wieku.

małgorzata rozenek
instagram.com/m_rozenek

Kiedy internautka napisała, że Małgorzata Rozenek ma 50 lat, a chce wyglądać na 40, prezenterka musiała zareagować. Napisała kobiecie, że jest… głupia. Wierni fani byli zachwyceni stanowczą reakcją i również skrytykowali autorkę komentarza. Mają nadzieję, że dzięki temu już nikt nie odważy się pisać tak niestosownych słów.

Ile lat ma Małgorzata Rozenek?

Małgorzata Rozenek ma 41 lat, ale na temat jej wieku krąży wiele plotek. Najprawdopodobniej wszystko za sprawą pewnego programu sprzed dekady, gdzie podpisując gwiazdę, popełniono błąd i dodano jej dziesięć lat. Od tamtej pory wiele osób sugeruje, że dziś gwiazda może być już po 50.

Daję milion złotych osobie, która udowodni, że nie urodziłam się 1 czerwca 1978 roku – napisała kiedyś, odpowiadając na pewien komentarz na Instagramie.

W programie Poczuj się jak Małgosia Rozenek prezenterka TVN wyznała jednej z uczestniczek, że wiek jest dla niej drażliwą kwestią i zazdrości kobietom, które wyglądają młodo. Dodała jednak, że dla swojego ukochanego męża tak właśnie wygląda i to jest najważniejsze!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Małgorzata Rozenek
instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek pokazała się w niecodziennej stylizacji.

małgorzata rozenek
instagram.com/m_rozenek

Gwiazda stanowczo odpowiedziała na komentarz dotyczący jej wieku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Roztargnieni właściciele zapłacą nawet 5 tys. zł mandatu. Wystarczy wyjść z psem na spacer
  2. Viki Gabor wystąpiła w „Szansie na sukces”. Wokal 12-latki powala na łopatki
  3. Aktor „Młodych wilków” miał dopuścić się strasznej zbrodni. Szczegóły do dziś budzą grozę
  4. Znamy płeć dziecka Anny Lewandowskiej! Robert Lewandowski będzie wniebowzięty
  5. Afera na wizji „MasterChefa”, uczestnik w szpitalu. Wielki skandal za kulisami
Poprzedni artykułZdjęcie RTG u 2-latka całkowicie zmroziło lekarzy. Teraz rodzice dziecka ostrzegają innych
Następny artykułKtórych ubrań nie można prać? Dzięki tym wskazówkom nie popełnisz już błędu
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.