Małgorzata Rozenek nie po raz pierwszy musiała zmierzyć się z krytyką. Trzeba przyznać, że celebrytka robi to w iście gwiazdorskim stylu. Na jej kolejną, genialną ripostę nie musieliśmy długo czekać!

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek od 2016 roku tworzą niezwykle udane małżeństwo. Gwiazda znana z roli Perfekcyjnej Pani Domu oraz prowadzącej programu Projekt Lady słynie z ogromnego poczucia humoru i dystansu do siebie. Kiedy pod jej najnowszym postem na Instagramie, jedna z internautek postanowiła skrytykować ją za zdjęcie, celebrytka nie zawiodła fanów. Jej cięta odpowiedź szybko powstrzymała dalszą dyskusję.

Małgorzata Rozenek skrytykowana

Małgorzata Rozenek została skrytykowana na Instagramie przez jedną ze swoich obserwatorek. Kiedy gwiazda dodała zdjęcie ze swoim mężem, Radosławem Majdanem, wśród wielu pozytywnych komentarzy pojawił się jeden, dość uszczypliwy.

Wyprasowani, aż miło. – napisała internautka.

Niewybredny komentarz szybko doczekał się odpowiedzi ze strony gwiazdy. Celebrytka zrobiła to jak zwykle w znany dla niej, niezwykle zabawny sposób.

Riposta Perfekcyjnej Pani Domu

Znana całej Polsce Perfekcyjna pani domu ma ogromne poczucie humoru, co udowodniła już nie raz. Gwiazda podbiła serca fanów nie tylko swoją medialną osobowością oraz stylem, ale i celnymi ripostami, którymi pokazała, że potrafi żartować z samej siebie. Jak tym razem Małgorzata Rozenek zareagowała na krytykę ze strony fanki? Na jej odpowiedź nie musieliśmy długo czekać.

W końcu perfekcyjna prasuje nawet zmarszczki — napisała gwiazda.

Trzeba przyznać, że takiego podejście powinna uczyć się od niej każda, nie tylko wschodząca, celebrytka!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Małgorzata Rozenek
instagram.com/m_rozenek

Radosław Majdan wraz z żoną oczekują przyjścia na świat nowego członka rodziny. Nie możemy się doczekać!

Małgorzata Rozenek
instagram.com/m_rozenek

Uśmiechnięta gwiazda znana jest ze swojego ogromnego poczucia humoru i celnych, zabawnych ripost.

małgorzata rozenek
instagram.com/m_rozenek/

To właśnie pod tym zdjęciem Małgorzata Rozenek spotkała się z krytyką ze strony internautki. Sądzicie, że medialna para faktycznie jest aż tak „wyprasowana”?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polacy uwięzieni w centrum epidemii. Konsulat zachęca ich do powrotu do Polski
  2. Nadeszła zaskakująca wiadomość, są zdjęcia. Już wiadomo skąd mógł wziąć się koronawirus, fani uwielbianego przysmaku oniemieli
  3. Ewa Sałacka osierociła 12-letnią córkę. Dziś jest już dorosłą kobietą, wygląda dokładnie, jak sławna mama
  4. Mężczyzna chciał być pochowany z całą swoją fortuną. Nie mógł podejrzewać, co zrobi sprytna żona
  5. Latami starała się o dziecko. Gdy poszła na badanie USG, lekarz aż zaniemówił
  6. Fatalne wiadomości o Pawle Królikowskim, operacja zakończyła się katastrofą. Dramat rodziny dopiero się rozpoczyna

źródło: plotek.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.