Małgorzata Rozenek od kilku dni jest na językach wszystkich, a to za sprawą swojej marki odzieżowej, która od niedawna jest dostępna. Niestety, chyba nie wszystko poszło zgodnie z planem i zaraz po premierze rozpoczęły się schody. Właścicielka jednej ze znanych marek zarzuciła perfekcyjnej, że wzorowała się na jej pomysłach. Prezenterka napisała oświadczenie w tej sprawie.

Małgorzata Rozenek postanowiła ruszyć z nowym biznesem, ale chyba nie spodziewała się tak wielkiego szumu w związku z tym. Niedługo po premierze swojej marki prezenterka została posądzona o kopiowanie pomysłów innego brandu. 

Małgorzata Rozenek i oskarżenia o plagiat 

Małgorzata Rozenek kilka dni temu poinformowała swoich obserwatorów, że rusza z nowym projektem, jakim jest marka odzieżowa. Perfekcyjna Pani Domu tym razem postanowiła zająć się ubraniami. Nie spodziewała się chyba jednak takiego rozwoju sytuacji, została bowiem oskarżona o kopiowanie cudzych pomysłów. 

Ola Żuraw na swoim instastories postanowiła opublikować swoje obiekcje: 

Właśnie się dowiedziałam, że wspólnikiem pani Rozenek jest mój wspólnik. Fajne zaskoczenie, co? Ta bluza jakaś taka podobna… Te bluzy są dziwnie podobne i nawet zdjęcia, nawet mimika, ciężkie buty na zdjęciach i tak dalej.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Była uczestniczka programu Top Model bardzo przejęła się obecną sytuacją. W dalszej części swojej wypowiedzi wyznała, że początkowo myślała, że to jakiś żart: 

Ja po prostu cała się trzęsę. […] Myślałam, że to jakiś głupi zbieg okoliczności albo inspiracja, którą byłam dla pani Małgorzaty Rozenek, ale jak zobaczyłam u Karoliny Domaradzkiej, że tam widnieje…

Małgorzata Rozenek odpowiada na zarzut plagiatu 

Po tym jak Ola Żuraw wyraziła swoje niezadowolenie w związku z nowo powstałą marką Małgorzaty Rozenek, prezenterka postanowiła odpowiedzieć na zarzuty. Na jej profilu pojawił się obszerny wpis, w którym wytłumaczyła wszystko ze swojej perspektywy. 

-Właścicielka jednej z marek zarzuca mi wzorowanie się na jej pomysłach. O marce i jej właścicielce dowiedziałam się dopiero wczoraj. Serio. Projekty, które są jej zdaniem podobne, różnią się od siebie, co widać na slajdach w albumie – napisała na początku opublikowanego posta. 

Małgorzata Rozenek podkreśliła, że jedyna rzecz, która może łączyć obie panie, to szwalnia, z której usług korzystają: 

-Jeżeli już coś nas łączy, to miejsce, w którym szyjemy nasze rzeczy, czyli szwalnia, która funkcjonuje w świecie mody od 1978 roku i cieszy się nienaganną opinią wśród swoich klientów –  czytamy na profilu prezenterki. 

W podsumowaniu Małgorzata Rozenek jeszcze raz podkreśliła, że jest jedyną autorką całego projektu:

-Jestem jedynym i wyłącznym autorem kreatywnych aspektów mojego brandu: od nazwy firmy, projektów (nie tylko ubrań, ale metek i opakowań), butiku on-line czy sesji wizerunkowej. 

Miejmy nadzieję, że panie wkrótce dojdą do porozumienia, a cała sytuacja zostanie wyjaśniona. 

Zobacz zdjęcie:

 

 
 
 
 
 
Visualizza questo post su Instagram

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com

Poprzedni artykułJoanna Koroniewska opowiedziała o relacji z Piotrem Gąsowskim. ,,To zupełnie tak jakbym całowała w policzek dziadka lub ojca”
Następny artykuł,,M jak miłość”: To koniec związku Izy i Marcina. Bohater ucieknie do Grabiny i zdecyduje się na rozwód
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.