Małgorzata Rozenek razem z synkiem, mężem i swoimi pupilami wyjechali poza Warszawę, by odetchnąć na świeżym powietrzu. Podczas spaceru z Henrykiem spotkała ich jednak wyjątkowo niekomfortowa sytuacja. Perfekcyjna pani domu zrelacjonowała emocjonalną historię na swoim Instagramie.

Małgorzata Rozenek postanowiła wybrać się za miasto. Jak się okazało, nie obyło się bez przygód, które poruszyły rodzinę Majdanów. Na ratunek musiał rzucić się sam Radosław Majdan, na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

Małgorzata Rozenek na spacerze z Henrykiem

Gwiazda wybrała się na spacer razem ze swoim mężem, synem, i uroczymi psami. Rodzina postanowiła wyjechać z Warszawy, by móc odpocząć i obcować z naturą. Niestety podczas spaceru spotkała ich niemiła przygoda.

Jak zrelacjonowała Gosia na swoim Instagramie, jedna z ich suczek, Sisi, wpadła do stawu. Na pomoc przerażonemu psu rzucił się natychmiast Radosław Majdan, który podczas akcji ratunkowej zmoczył telefon. Na szczęście uratował ukochanego psa.

  1. Kierowca autobusu z Warszawy był pod wpływem substancji psychoaktywnych? Najnowsze informacje wprawiają w osłupienie
  2. Niestety, nadeszła 2 fala, źle się dzieje. Sklepy właśnie wprowadzają limity na makaron, mąkę, mleko, papier inne, porażające doniesienia z Australii
  3. Pamiętacie Stanisławę Ryster z „Wielkiej gry”? Niewiarygodne jak skończyła, smutne doniesienia

Małgorzata Rozenek pozuje do zdjęć z synem

Gosia przeżywa wspaniałe chwile początków macierzyństwa. Gwiazda wciąż chwali się swoim szczęściem i pokazuje, jak Henryk zdrowo rośnie i się rozwija. Mimo tego, że z pewnością dla rodziców nie jest to najprostszy czas, oboje dosłownie promienieją.

Fani wciąż życzą obojgu wszystkiego, co najlepsze. Gosia otrzymuje wiele komplementów, ci bardziej spostrzegawczy doceniają luksusową wyprawkę małego Henia. Fani nie mogą się jednak nadziwić, że para wygląda aż tak dobrze, ostatnio komentarz jednej fanki sporo namieszał pod szczęśliwym postem Majdanów.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małgorzata rozenek
fot. instagram.com/m_rozenek

Gwiazda pochwaliła się przygodą, jaka przytrafiła się rodzinie podczas spaceru.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 Radosław musiał interweniować. 

Małgorzata Rozenek
fot. instagram.com/m_rozenek

ZOBACZ TEŻ:

  1. Media ostrzegają, Polacy z ograniczonym dostępem do gotówki. Lepiej się przygotować na czarną godzinę
  2. Prezydent aresztowany, oskarżenia są bardzo ciężkie. Zaskakująca wiadomość dotyczy Hasima Thaci, głowy Kosowa
  3. Niewyobrażalna tragedia, matka i dwójka dzieci zginęły na oczach rodziny. Zawalił się na nie budynek, porażające informacje z Włoch
  4. Załamana Ewa Wachowicz przeżywa prawdziwy dramat. Gwiazda prosi internautów o wsparcie, padła ofiarą oszustwa
  5. Patryk Vega będzie miał kłopoty? Do sieci wyciekło tajne nagranie, „Igrasz z ogniem”
  6. Gdy panna młoda weszła do kościoła, starsze osoby prawie zemdlały na jej widok. Niewiele kobiet by się odważyło

Źródło: pomponik.pl

 

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl