Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rozenek zaskoczyła wszystkich wyznaniem o Majdanie. „Jest osobą niesympatyczną”
Redaktor Redaktor
Redaktor Redaktor 27.02.2021 17:08

Rozenek zaskoczyła wszystkich wyznaniem o Majdanie. „Jest osobą niesympatyczną”

Małgorzata Rozenek
fot. Zorro2212, CC BY-SA 4.0 , via Wikimedia Commons link do licencji: https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/

Tego podczas rozmowy nikt się nie spodziewał, Rozenek nie miała litości dla ukochanego, odsłaniając jego przywary.

Małgorzata Rozenek niedawno założyła własną markę odzieżową. To wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie bliska praca ze współpracownikami. Gwiazda opowiedziała Plotkowi, co sądzi o nich wszystkich. Przy okazji skrytykowała swojego męża.

Małgorzata Rozenek opowiedziała o swoich współpracownikach

Małgorzata Rozenek ostatnio spędziła miesięczny urlop w Meksyku, a potem ogłosiła o założeniu własnej marki odzieżowej. Ostatni czas z pewnością nie należy u niej do spokojnych.

W rozmowie z portalem Plotek.pl opowiedziała o swoich współpracownikach oraz… wyznała, że jej mąż nie zawsze jest tak kryształowy, jakim widzą go media.

Prawda jest taka, że mam ogromne szczęście do ludzi, z którymi pracuję. O, Wiktor się śmieje, że on nie ma szczęścia, do ludzi, z którymi pracuje, haha. On jest ze mną od samego początku, ale mam teraz szczęście do całej ekipy – opowiedziała.

Mam poczucie, że ten team wygląda tak, jak powinien wyglądać po tylu latach poszukiwań – dodała.

Rozenek skrytykowała swojego męża i pochwaliła syna

Wspomniała również o tym, kto według niej jest najlepszym fotografem – pochwałę otrzymał jej syn, Stanisław. Przy okazji oberwało się jednak jej mężowi.

Radosław w ogóle nie ma cierpliwości do robienia zdjęć, absolutnie. Jeśli chcesz się pokłócić z Radziem, to poproś go o to, żeby zrobił Ci zdjęcie. Jest osobą niesympatyczną, niekoleżeńską, jeśli chodzi o robienie zdjęć – twierdziła.

Najlepsze zdjęcia robi moja asystentka, ale świetne zdjęcia robi także Stanisław. Mój najstarszy syn ma niezwykłe spojrzenie i jest bardzo artystycznie uzdolniony. Ale to jest mój syn, nie będę go prosiła, by robił mi zdjęcia w bikini, dlatego od tego mam Magdalenę Sowę – mówiła.

Czy Majdan zmieni swoje nastawienie i udobrucha swoją żonę, żeby więcej nie widzieć podobnych komentarzy?