Małgorzata Rozenek niedawno założyła własną markę odzieżową. To wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie bliska praca ze współpracownikami. Gwiazda opowiedziała Plotkowi, co sądzi o nich wszystkich. Przy okazji skrytykowała swojego męża. 

Tego podczas rozmowy nikt się nie spodziewał, Rozenek nie miała litości dla ukochanego, odsłaniając jego przywary.

Małgorzata Rozenek opowiedziała o swoich współpracownikach

Małgorzata Rozenek ostatnio spędziła miesięczny urlop w Meksyku, a potem ogłosiła o założeniu własnej marki odzieżowej. Ostatni czas z pewnością nie należy u niej do spokojnych. 

W rozmowie z portalem Plotek.pl opowiedziała o swoich współpracownikach oraz… wyznała, że jej mąż nie zawsze jest tak kryształowy, jakim widzą go media. 

– Prawda jest taka, że mam ogromne szczęście do ludzi, z którymi pracuję. O, Wiktor się śmieje, że on nie ma szczęścia, do ludzi, z którymi pracuje, haha. On jest ze mną od samego początku, ale mam teraz szczęście do całej ekipy – opowiedziała.

Mam poczucie, że ten team wygląda tak, jak powinien wyglądać po tylu latach poszukiwań – dodała. 

Rozenek skrytykowała swojego męża i pochwaliła syna

Wspomniała również o tym, kto według niej jest najlepszym fotografem – pochwałę otrzymał jej syn, Stanisław. Przy okazji oberwało się jednak jej mężowi. 

– Radosław w ogóle nie ma cierpliwości do robienia zdjęć, absolutnie. Jeśli chcesz się pokłócić z Radziem, to poproś go o to, żeby zrobił Ci zdjęcie. Jest osobą niesympatyczną, niekoleżeńską, jeśli chodzi o robienie zdjęć – twierdziła.

Najlepsze zdjęcia robi moja asystentka, ale świetne zdjęcia robi także Stanisław. Mój najstarszy syn ma niezwykłe spojrzenie i jest bardzo artystycznie uzdolniony. Ale to jest mój syn, nie będę go prosiła, by robił mi zdjęcia w bikini, dlatego od tego mam Magdalenę Sowę – mówiła. 

Czy Majdan zmieni swoje nastawienie i udobrucha swoją żonę, żeby więcej nie widzieć podobnych komentarzy?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: [plotek.pl]

Poprzedni artykułPaloma Faith nosi w staniku kapustę. Powodem jest ogromny ból podczas karmienia piersią
Następny artykuł40-latka wyglądała, jakby była w ciąży. Kobieta miała 30-kilogramowy guz jajnika