Małgorzata Rozenek ostro skrytykowana przez fankę. Powód wydaje się banalny- gwiazda pochwaliła się swoim nowym manicure i zareklamowała salon kosmetyczny znajomej. Obserwatorzy nie przebierali w słowach hejtując Małgorzatę Rozenek. Gwiazda nie pozostała dłużna i odpowiedziała na obraźliwy komentarz. 

Gwiazdy bardzo często reklamują na swoich profilach w mediach społecznościowych różne usługi lub produkty. Od tej aktywności nie storni też Małgorzata Rozenek i ostatnio pod jednym ze zdjęć zareklamowała salon, w którym robiła swój manicure. Czemu wzbudziła tym aż takie kontrowersje? 

Małgorzata Rozenek zaatakowana przez fankę 

Pod jednym ze zdjęć dłoni gwiazdy pojawiły się zdegustowane komentarze. Nie chodzi o to, że manicure, które nosi Małgorzata Rozenek. 

– Czy Pani osobiście prowadzi ten profil? Bo jeśli tak, to wstawianie reklamy paznokci w drodze na pogrzeb na pół godziny przed pożegnaniem Piotra Woźniaka-Staraka i dyskusja jak wyżej jest co najmniej niesmaczna. – skomentowała post jedna z obserwatorek Małgorzaty Rozenek.

Post na Instagramie gwiazdy pojawił się w dniu pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka

Przypomnijmy, że producent filmowy zmarł tragicznie na jeziorze Kisajno 18 sierpnia br. Jego ciało odnaleziono po 5 dniach poszukiwań. Wydarzeniami żyła cała Polska. Biznesmen wypadł z rozpędzonej motorówki, jednak nie udało mu się dopłynąć do oddalonego o 100 metrów brzegu. Na mszy pogrzebowej pojawiło się wiele gwiazd, które przyjaźniły się z Piotrem Woźniakiem- Starakiem. 

Jak zareagowała Małgorzata Rozenek?

Gwiazda nie pozostała dłużna i odpowiedziała zdegustowanym fanom, którzy pod zdjęciem jej nowego manicure skupili się na tym, w jakich okolicznościach pojawił się post na Instagramie. Małgorzata Rozenek nie przebierała w słowach: 

– Odbieram Pani wpis jako klasyczną formę hipokryzji, debilizmu i propagowanie hejtu. Hipokryzji – bo wydaje się Pani, że jest o wiele lepsza ode mnie i może mnie Pani pouczać, a tym wpisem pokazała Pani, że jest dokładnie na odwrót. Debilizmu – bo ani to reklama, ani w drodze na pogrzeb, ani na pół godziny przed. Następnym razem Pani Mądralo proszę sprawdzić cokolwiek. A propagowanie hejtu, bo zapewne jest Pani zachwycona, że niektóre media skrzętnie wykorzystały Pani wpis do złośliwości, zupełnie nie na miejscu w moją stronę. I to Pani uważa się za dobrego, lepszego człowieka? Serio? – odpowiedziała ostro gwiazda. 

Małgorzata Rozenek od dawna jest znana z tego, że nie pozostaje dłużna hejterom i nie pozwala, aby na jej profilu propagowano agresję słowną. 

Zobacz zdjęcia:

Małgorzata Rozenek
instagram.com/m_rozenek

Pod tym postem na gwiazdę została wylana fala hejtu. Małgorzata Rozenek wstawiła zdjęcie w dniu pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka.

instagram.com@m_rozenek

Znana z programu Perfekcyjna Pani Domu Małgorzata Rozenek nie pozwala, aby na jej profilu pojawiał się hejt. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najdroższy pies na świecie. Trudno uwierzyć, że tyle na niego wydano
  2. Królowa do dziś opłakuje śmierć siostry. Księżniczka zmarła w 2007 roku
  3. Sylwia Przybysz potwierdziła ciążę. ”Niedługo rozpoczniemy najpiękniejszy etap w naszym życiu!”
  4. Katarzyna Dowbor opowiedziała o swojej chorobie. „Jestem pod stałą opieką lekarzy”
  5. Wyciekły informacje z sypialni królowej Elżbiety II. Dotyczą życia intymnego z jej 98-letnim mężem
  6. Maryla Rodowicz od kilku lat cierpi na samotność. Lada dzień sąd zdecyduje o końcu jej małżeństwa

źródło: plotek.pl 

Poprzedni artykułFotograf wykorzystuje żywe zwierzęta przy sesjach z dziećmi. Internauci nie są zadowoleni
Następny artykułEwa Farna zdradziła, jak dba o środowisko. Niejedna gwiazda mogłaby się od niej uczyć
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Studentka polonistyki marząca o dostaniu się na filmówkę. Matka chomika imieniem Racuch i 13 roślin. W wolnych chwilach lubi jeść makaron oglądając chińskie bajki. Zafascynowana kinem japońskim i start-upami. W przyszłości chciałaby zbawić świat, ewentualnie stworzyć film, który zapamiętacie do końca życia. Do Lelum trafiła z pasji i potrzeby pisania.