Małgorzata Rozenek weźmie udział w programie „Milionerzy”. Nowa gwiazda „Dzień Dobry TVN” wraz ze swoim ekranowym partnerem zawalczy o najwyższą nagrodę. Obecność gwiazd uczci wyjątkową okazję. 

Specjalne odcinki programu „Milionerzy” to coś, na co czeka wielu widzów TVN-u. W programie mogliśmy już zobaczyć m.in. Michała Wiśniewskiego, obu Chajzerów, czy Kingę Rusin. Kilka lat temu o milion zawalczyła także Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Teraz „Perfekcyjna pani domu” znów zawalczy o główną nagrodę.

Małgorzata Rozenek w „Milionerach”. Tym razem u jej boku nie pojawi się Majdan

W 2017 roku Małgorzata Rozenek i jej mąż przyciągnęli przed ekrany tłumy widzów. Ich występ w „Milionerach” odbił się szerokim echem w mediach. Niczym para zakochanych nastolatków, chętnie okazywali sobie uczucia i nie szczędzili wzajemnych czułości.

Niestety, z odpowiedziami nie było kolorowo i małżeństwo odpadło na pytaniu o torbacze. Nie pomogło nawet koło ratunkowe i telefon do ojca „Perfekcyjnej”. Ostatecznie opuścili program z 40 tysiącami złotych, które weszły w pulę pieniędzy przeznaczonych na cele charytatywne.

Teraz media obiegła zaskakująca informacja. Małgorzata Rozenek znów spróbuje swoich sił w grze o najwyższą stawkę. Zawita w studio już 3 października — właśnie wtedy odbędą się nagrania do wyjątkowego, jubileuszowego odcinka z okazji 25-lecia „Milionerów”.

Tym razem jednak nie będzie jej towarzyszyć Radek. Nowa gwiazda „Dzień Dobry TVN” zagra wraz ze swoim ekranowym partnerem — Krzysztofem Skórzyńskim. Oprócz nich zobaczymy także dwóch mistrzów sztuki kulinarnej: Michela Morana — szefa kuchni i jurora „MasterChefa” oraz Tomasza Jakubiaka — znanego z programu „MasterChef Junior”.

Media już obiegły zdjęcia ze ścianki, a także pierwsze komentarze na temat nadchodzącego odcinka. Jesteśmy ciekawi, jak gospodarze „DDTVN” sprawdzą się w wyzwaniu. A wy?

Małgorzata Rozenek
fot. kadr z programu „Milionerzy”
Małgorzata Rozenek
fot. kadr z programu „Milionerzy”
Małgorzata Rozenek
fot. kadr z programu „Milionerzy”
Małgorzata Rozenek
fot. kadr z programu „Dzień dobry TVN”

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Dzień dobry TVN”. Małgorzata Rozenek musiała skorzystać z pomocy specjalisty. Zrobiła to dla widzów
  2. Do końca tęsknił za ukochaną Henryką. Franciszek Pieczka był niesamowicie wdzięczny żonie, zrobiła dla niego piękną rzecz
  3. Ujawniono, co wyprawia się w domu Marka Kondrata i 38 lat młodszej żony. Antonina Turnau trzyma męża krótko?

Źródło: Pudelek

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl