Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Rozenek ciągle dotyka się w jednym miejscu na wizji w „Dzień dobry TVN”. Nie może tego skontrolować
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 16.09.2022 20:45

Małgorzata Rozenek ciągle dotyka się w jednym miejscu na wizji w „Dzień dobry TVN”. Nie może tego skontrolować

Małgorzata Rozenek Dzień Dobry TVN
fot. kadr z programu „Dzień Dobry TVN”, instagram.com/m_rozenek

Widzowie wytknęli dziwny tik nowej prowadzącej „Dzień Dobry TVN”. Małgorzata Rozenek ciągle dotyka jedno miejsce, robi to przez cały czas! Kompletnie nad tym nie panuje. Gwiazda zareagowała na spostrzeżenia fanów. 

Odkąd Małgorzata Rozenek została prowadzącą „Dzień Dobry TVN” publiczność jeszcze mocniej podzieliła się na tych, którzy wspierają gwiazdę na każdym kroku i tych krytykujących i wyłapujących każdy mankament jej występów.

Po krótkiej przerwie nowa gospodyni znów pojawiła się w programie u boku swojego partnera, Krzysztofa Skórzyńskiego, a w mediach zaczęły pojawiać coraz to nowsze komentarze. Część docenia poczucie humoru i luz celebrytki, inni zaś wytykają co mogą i nadal pozostają przeciwni jej obecności na planie.

„Dzień dobry TVN”: Małgorzata Rozenek robi to przez cały czas. Widzowie zauważyli u niej pewien nawyk

Tymczasem Małgorzata Rozenek na dobre rozgościła się już w „Dzień Dobry TVN” i miała okazję poprowadzić kilka fascynujących rozmów i, przynajmniej zdaniem widzów, popełnić kilka wpadek.

Niektórzy poddają w wątpliwość jej zgranie z partnerem, choć jeszcze kilka tygodni temu, podczas rozmowy z Ewą Drzyzgą i Agnieszką Woźniak-Starak gwiazda przyznała, że wraz z Krzysztofem stanowią mieszankę świata show-biznesu i dziennikarskiego zacięcia, co jej zdaniem mogło dać wspaniały efekt.

Niezależnie od tego, jakie emocje wywołuje na wizji żona Majdana, faktem jest, że żaden inny prowadzący TVN-u nie znajduje się pod tak baczną obserwacją. Widzowie uważnie przyglądają się poczynaniom gwiazdy, a ich obserwacje nieraz bywają bardzo zaskakujące.

W jednej z ostatnich relacji Małgorzata Rozenek właśnie przemawiała do fanów, oddając się zabiegom stylizacyjnym. W pewnym momencie nieco zamotała się w wypowiedzi. Z humorem skomentowała przejęzyczenie jako coś, co często wytyka jej się w „Dzień Dobry TVN”. Wtedy stylistka zwróciła uwagę na jeszcze jeden „zarzut”.

– Dotykam włosów, to prawda! – wykrzyknęła gwiazda w odpowiedzi, prezentując charakterystyczny gest. – Dobrze, że nie ma tu Krzysia, bo [włosów] Krzysia też bym dotykała! – dodała.

I rzeczywiście, na wizji często można zauważyć, jak ręka gospodyni wędruje do kosmyków, odrzuca je, przygładza, przeczesuje palcami… W ciągu zaledwie jednego segmentu wyłapaliśmy kilka takich gestów. Zdecydowanie jest to jeden z charakterystycznych tików gwiazdy.

Małgorzata Rozenek Dzień Dobry TVN
Małgorzata Rozenek Dzień Dobry TVN
Małgorzata Rozenek Dzień Dobry TVN
Małgorzata Rozenek Dzień Dobry TVN

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Dzień dobry TVN”. Małgorzata Rozenek zalicza kolejną wpadkę. Przerosło ją założenie poszewki na kołdrę
  2. Agata Rubik pokazała, co stało się z jej twarzą. W środku nocy, kiedy spała, została ugryziona przez „coś”
  3. Fala rozczarowania po publikacji zwiastuna 3. odcinka TTBZ. Widzowie mają już dość. „Idziecie po najmniejszej linii oporu”