Małgorzata Rozenek: ćwiczenia gwiazdy zachwyciły internautów. Pokazała, co robi, aby mieć fantastyczną figurę, którą przy okazji zaprezentowała. Zdradziła też kilka szczegółów. Fani wezmą przykład? 

Małgorzata Rozenek ćwiczenia robi w domu, a radzi sobie w oryginalny sposób. Swoją tajemnicę zdradziła na Instagramie. Fanki już piszą, że wykorzystają ten pomysł u siebie. Nie brakuje też komentarzy zachwalających niesamowite ciało gwiazdy.

Małgorzata Rozenek: ćwiczenia

Małgorzata Rozenek od dawna dba o swój wygląd. Odstawiła mięso, ogranicza cukier i pije dużo wody. Na tym jednak nie kończy. Aby utrzymać sylwetkę w świetnej formie, nie odmawia sobie aktywności fizycznej. Do ćwiczeń nie potrzebuje siłowni.

Na Instagramie gwiazda pokazała kilka zdjęć, które zostały wykonane podczas jej ćwiczeń. Ubrana w letni strój sportowy ćwiczy, wykorzystując pasy. Jak radzi sobie z brakiem profesjonalnego sprzętu? Małgorzata Rozenek okazała się bardzo pomysłową osobą! Pasy zaczepiła o… drzwi balkonowe! Fani są zachwyceni nie tylko kondycją Małgosi, ale też jej kreatywnością.

-Pani Gosiu, jakich gum pani używa? Zastanawiam się, czy też do domu takich sobie nie zafundować — pytała zaciekawiona fanka.

-Pani Małgosiu, czy pasy tak zaczepione o ramy okienne bez problemu utrzymują ciało? Mam problem z przymocowaniem pasów w domu, a okna tarasowe wydają się dobrym pomysłem — dociekała kolejna.

Małgorzata Rozenek chętnie odpowiedziała na kilka komentarzy, udzieliła rad zaciekawionym paniom, a nawet podała swoją wagę i czas, w jakim wykonuje ćwiczenia.

Małgorzata Rozenek radzi

Zaintrygowanym fankom gwiazda odpisała, że sposób z pasami u niej sprawdza się bardzo dobrze. Czas, w jakim oddaje się wysiłkowi z wykorzystaniem tych akcesoriów to trzydzieści minut. Dodatkowo dochodzi dwadzieścia minut z gumami i hantlami. Aby fanki wiedziały, jakie obciążenie wytrzymują drzwi Małgorzaty, zdradziła, że waży 55 kilogramów. Przyznała też, że w domu łatwiej jej się zmobilizować. Małgorzata Rozenek: ćwiczenia gwiazdy zdobyły już sporo fanek na Instagramie:

-Poćwiczone. Bardzo lubię ćwiczenia w domu. Łatwiej mi się wtedy zmobilizować — napisała.

W trakcie ćwiczeń może też porozmawiać z synem, który dzielnie jej kibicuje. Doceniamy pomysłowość Małgorzaty i podziwiamy za wytrwałość oraz świetną formę!

ZOBACZ ZDJĘCIA MAŁGORZATY ROZENEK:

Małgorzata Rozenek: ćwiczenia
instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek: ćwiczenia gwiazda wykonuje w domu

Małgorzata Rozenek: ćwiczenia
instagram.com/m_rozenek

Rozenek-Majdan świetnie radzi sobie z dbaniem o formę w domowym zaciszu.

 1. ZOBACZ TEŻ:

  1. Blask złota i masy perłowej w Kolekcji Art Deco. Najnowsza kolekcja biżuterii YES
  2. Michał Wiśniewski – ŻONY, DOMINIKA TAJNER, WIEK, MAJĄTEK
  3. Paulina Papierska wygrała pierwszą edycję Top Model. Co dziś robi?
  4. Doda ujawniła sekrety swojej diety. Dzięki niej tak świetnie wygląda
  5. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem
Poprzedni artykułJaką dietę stosuje Henryka Krzywonos? ”Wszystko robię, żeby utrzymać wagę”
Następny artykułWomen4Leadership już niedługo! Wyjątkowa konferencja o sile kobiecego przywództwa, rozwoju i świadomych wyborach!
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.