Małgorzata Rozenek z mężem i dziećmi

Obraz 1 z 5

Fot. instagram.com @m_rozenek

Małgorzata Rozenek dzieci ma dwójkę. Jej synowie pochodzą ze związku z prezenterem i dziennikarzem, Jackiem Rozenkiem. Zostali poczęci dzięki metodzie in-vitro. Gosia nie ukrywa swoich pociech i ochoczo wrzuca zdjęcia z nimi na swój Instagram. Ile mają lat i jakie są ich zainteresowania? Przeczytajcie.

Dzieci Rozenek uwielbiają podróżować i sprawiają wrażenie bardzo pogodnych chłopców. Czy któreś z nich pójdzie w ślady Radosława i zostanie piłkarzem, a może postawi na karierę w mediach, jak rodzice? Czas pokaże. Na razie możemy podziwiać ich uśmiechnięte twarze na Instagramie Gosi. Słodziaki!

Ile lat mają dzieci Małgorzaty Rozenek?

Najmłodszy syn w tym roku skończył 8 lat. Starszy urodził się w 2006 roku. Dziennikarze nie ustają w spekulacjach, czy prezenterka TVN zdecyduje się na trzecie dziecko, tym razem z Radosławem Majdanem. Jej synowie z poprzedniego małżeństwa zostali poczęci metodą in-vitro. Sama zainteresowania odniosła się do tej medialnej dyskusji w jednym z wywiadów, udzielonemu magazynowi Viva!:

– Bardzo źle się czuję z tymi ciągłymi pytaniami od dziennikarzy. Bardzo chcielibyśmy mieć wspólne dziecko, ale zdajemy sobie sprawę, że nie będzie to ot tak (…). To mnie stawia w bardzo niezręcznej sytuacji. To są słowa, które dotykają mojej intymności, a ponieważ zdaję sobie sprawę z tego, że to niełatwa sytuacja, próbuję nadać temu lekki ton. A tak naprawdę to jest dla nas bardzo trudne. Procedura in vitro jest skomplikowana, wymaga czasu. Nie chcę, żeby to było poddawane ciągłej dyskusji publicznej – przyznała Rozenek.

– Moje dzieci są dla mnie najważniejsze na świecie i jak każda pracująca mama codziennie wspinam się na wyżyny logistyki, żebyśmy wszyscy byli zadowoleni. I prawda jest taka, że charakter mojej pracy pozwala mi spędzać z dziećmi więcej wolnego czasu niż miałoby to miejsce, gdybym pracowała na etacie. – napisała na swoim Instagramie. 

Jak nazywają się dzieci Małgorzaty Rozenek?

Tadeusz i Stanisław. Radosław Majdan i Gosia Rozenek starają się wychować chłopców na osoby ciekawe świata. W wywiadzie dla Vivy! Radosław wyznał, że jednym ze sposobów na jej w nich rozbudzenie jest podróżowanie po świecie: 

– Nie oszczędzamy na podróżach, ale wiemy też, jaką to ma wartość dla dzieci. Ja podróżuję od 15. roku życia. (…) Fantastycznie jest, gdy jeździmy razem po raz pierwszy w miejsca, w których jeszcze nie byliśmy razem. Świat jest piękny i cieszymy się, że możemy go chłopcom pokazać, bo podróże bardzo rozwijają – przyznał.

– Co jakiś czas rozmawiamy o tym, gdzie chcielibyśmy pojechać, co zobaczyć, jakie miejsca zwiedzić. Uwielbiam planować, choć teraz to już mnie śmieszy, bo życie mi pokazało, że to różnie wychodzi. Ale nasze najważniejsze plany nie mają nic wspólnego z pracą. Mamy marzenie o dużym domu z ogrodem. Już wiemy dokładnie jak będzie wyglądał – dodała Małgosia.

Małgorzata Rozenek dzieci swoje rozpieszcza, ale i dba o ich rozwój. To postawa godna naśladowania.

Kim jest były mąż Małgorzaty Rozenek?

Jacek Rozenk, aktor dubbingowych i prezenter, który ma na swoim koncie prowadzenie Pytania na śniadania w telewizji TVP, a także podkładania głosu do takich filmów jak Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa, Roboty czy Thor: Ragnarok. Gosia przyznała w wywiadzie dla Gali z 2013 roku, że rozwód z Jackiem traktuje, jako swoją porażkę:

–  Trzeba uczciwie przyznać, że to jest porażka mojego życia, niezależnie od tego, jakie relacje stworzymy z Jackiem, jak dobre one są i będą. To jest porażka. – przyznała.

– Sam rozwód jest trudnym i traumatycznym przeżyciem, szczególnie kiedy są dzieci. A kiedy się odbywa na oczach wielu ludzi, jest to jeszcze trudniejsze. Ale taka jest cena za pracę, którą wykonuję. – dodała Gosia.

Przypomnijmy, że Jacek Rozenek spotyka się obecnie z 26-lat młodszą Roksaną Gąską. Para jest zaręczona.
 

– Staś i Tadzio mają jedną matkę i jednego ojca. Małgosia jest żoną Radka, ale to ja jestem tatą chłopców. Tak samo jak mają jedną mamę i jest nią Małgosia. Chłopcy zaakceptowali nową sytuację – przyznał Jacek również w Gali.

Małgorzata Rozenek dzieci broni przez negatywnymi komentarzami ze strony dziennikarzy i stara się zaszczepić w nich optymizm, jakiego jej samej nie brakuje. Takie wrażenie można odnieść przeglądając zdjęcia na jej Instagramie. 

Małgorzata Rozenek dzieci – ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kinga Rusin dzieci: Jej córki wyrosły na spektakularne kobiety
  2. Beata Tyszkiewicz dzieci: Córki po 40-stce a wyglądają bajecznie
  3. Brak dzieci. Kim są kobiety, które nie decydują się na potomstwo?

źródła: kozaczek.pl, viva.pl, party.pl, plotek.pl