Małgorzata Rozenek idzie jak burza. Niedawno została gospodynią nowego programu TVN Style, a już zaproponowno jej kolejne zawodowe wyzwanie. Trwają wstępne rozmowy na temat udziału Pączusia w najnowszym filmie uznanych twórców.

Małgorzata Rozenek i jej kariera w stacji TVN to ewenement medialny. Gosia prowadzić będzie w stacji już trzeci program. Mowa o Warsztacie urody. Teraz ma szansę na poszerzenie swoich zawodowych horyzontów.

Małgorzata Rozenek zagra w filmie?

Prowadząca Projekt Lady dostała propozycję wcielenie się w jedną z głównych ról w nowym filmie twórców hitowych Listów do M. Ma to być produkcja o tematyce sensacyjnej.

– Producenci dostrzegli Małgosię na planie jednej z reklam. Spodobały im się jej luz, naturalność i spontaniczność. Zaproponowali jej rolę przebojowej kobiety, która pod wpływem miłości do mężczyzny całkowicie zmienia swoje życie. – donosi informator tygodnika Party.

Widzicie Małgosię w takiej roli? Trzeba przyznać, że spontaniczności i dużej emocjonalności nie sposób jej odmówić. Dajcie znać, czy uważacie, że film z jej udziałem ma szansę odnieść sukces. Piszcie.

Małgorzata Rozenek dostanie nowy program?

– Nowy program dla TVN Style jest zwieńczeniem moich marzeń. Warto zobaczyć te oszałamiające metamorfozy. Można osiągnąć wszystko, wystarczy odrobina samodyscypliny, czyjaś pomoc i niestety pieniądze. Ale to leży już po naszej stronie – wyjawiła Małgorzata w rozmowie z dziennikiem Fakt.

Małgorzata Rozenek – ZOBACZ ZDJĘCIA:

Małgorzata Rozenek
Fot. Instagram @m_rozenek
Małogrzata Rozenek
Fot. Instagram @m_rozenek
Małgorzata Rozenek
Fot. Instagram @m_rozenek

ZOBACZ TEŻ

  1. Polacy starzeją się najszybciej w Europie. Dlaczego?
  2. Słowa Kory poruszają: „Chciałabym umrzeć z Kamilem w tej samej chwili”
  3. Masz erotyczne sny? Znamy ich znaczenie

źródło: party.pl, pudelek.pl

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jej największą pasją jest podróżowanie. Kocha dobre jedzenie, filmy i seriale. Jej największym marzeniem jest przejechanie wraz z przyjaciółmi słynnej drogi 66 w Stanach Zjednoczonych. Miłośniczka Disney'a. Uwielbia poszerzać swoje horyzonty i zdobywać wiedzę.