Małgorzata Rozenek-Majdan: Anna Przybylska miała otrzymać propozycję, z której ostatecznie skorzystała żona Radosława Majdana? Zaskakujące informacje pojawiły się na portalu pomponik.pl. O który z programów dokładnie chodzi? Tajemnica po latach wyszła na jaw.

Wiele osób, które otrzymały od TVN propozycję prowadzenia jednego z programów, w błyskawicznym tempie stawało się gwiazdami. Najlepszym przykładem takiej kariery jest Małgorzata Rozenek-Majdan: Anna Przybylska, tragicznie zmarła aktorka, także miała prowadzić jeden z kultowych reality show. Jednak ostatecznie jej miejsce zajęła właśnie Rozenek-Majdan. O jaki program chodzi? Niewiele osób słyszało o tym wcześniej.

Małgorzata Rozenek-Majdan: Anna Przybylska miała poprowadzić jej program. Który?

Jak informuje portal pomponik.pl, Anna Przybylska otrzymała od producentów programu TVN Perfekcyjna Pani Domu propozycję wcielenia się w rolę gospodyni. Jednak aktorka odmówiła z powodu pogarszającego się stanu zdrowia.

Tajemnica miała wyjść na jaw przy okazji publikacji biografii Anny Przybylskiej, zatytułowanej Ania. Biografia Anny Przybylskiej, autorstwa Grzegorza Kubickiego i Macieja Drzewickiego. Jak powiedziała w książce siostra Anny, Agnieszka, aktorka prawdopodobnie doskonale odnalazłaby się w roli Perfekcyjnej Pani Domu:

– Śmiałyśmy się, że to coś w sam raz dla niej. […] Jeśli chodzi o prowadzenie domu, prześcignęła swoją babcię i mnie. Zawsze idealny porządek w szafach, szufladach, wszędzie – cytuje panią Agnieszkę portal pomponik.pl

Anna Przybylska miała być do tego stopnia perfekcjonistką w kwestii porządku, że poprawiała nawet… panią sprzątającą! Pani Agnieszka przytoczyła w książce Ania pewną zabawną anegdotkę:

– Przyszła do niej pani, żeby łazienkę posprzątać. Kobieta krząta się tam, jak potrafi, czyści, szoruje, a Ania patrzy. W końcu nie wytrzymała […]. Wzięła od niej szmatę, środki czystości i sama wysprzątała całą łazienkę – czytamy na pomponik.pl

Co robi Małgorzata Rozenek-Majdan?

Do czasu, gdy Małgorzata Rozenek-Majdan otrzymała posadę gospodyni reality show Perfekcyjna Pani Domu, nie miała wcześniej bliższych związków z show-biznesem. Zdarzało jej się wypowiadać w programie śniadaniowym, a także towarzyszyć byłemu mężowi, Jackowi Rozenkowi, podczas branżowych imprez.

Zanim Rozenek-Majdan rozpoczęła karierę prezenterki programów TVN, skupiała się przede wszystkim na wychowywaniu dzieci oraz studiach prawniczych. Kierownictwo jednak szybko doceniło talent kobiety. Dziś Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z najjaśniejszych gwiazd stacji, a także może cieszyć się uwielbieniem milionów fanów. Cenią oni swoją idolkę nie tylko za profesjonalizm, lecz przede wszystkim ogromne poczucie humoru i dystans do siebie.

Małgorzata Rozenek-Majdan: Anna Przybylska miała zastąpić ją w roli gospodyni programu Perfekcyjna Pani Domu. Potrafilibyście wyobrazić sobie piękną aktorkę na miejscu Rozenek? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małgorzata rozenek majdan anna przybylska
fot. screen z serialu „Złotopolscy”

Małgorzata Rozenek-Majdan: Anna Przybylska otrzymała propozycję wcielenia się w rolę prowadzącej reality show Perfekcyjna Pani Domu.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułWymiary Marceliny Zawadzkiej są idealne! Jej sylwetka to marzenie wielu kobiet
Następny artykułKatarzyna Dowbor pracowała w TVP 30 lat. Mamy unikatowe wideo z początków kariery
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.