Małgorzata Rozenek-Majdan bez makijażu wygląda wspaniale! Chociaż jej wiek dla wielu osób wciąż pozostaje tajemnicą, to trzeba przyznać, że na zdjęciach w naturalnej odsłonie prezentuje się olśniewająco! Ciężko uwierzyć, że jest mamą dwóch chłopców! Na ile lat wygląda Małgosia?

Gwiazda rzadko ma okazję, by pokazać się w naturalnej wersji. Ze względu na specyfikę pracy Małgorzata codziennie poddawana jest licznym zabiegom upiększającym. Mocny, pełny makijaż i lśniące blond włosy to jej znak rozpoznawczy. A jak wygląda Małgorzata Rozenek-Majdan bez makijażu?

Naturalna Małgorzata Rozenek-Majdan

Zdjęcie Małgosi w wersji sauté wywołało entuzjastyczne reakcje fanów, którzy mogli przekonać się, że gwiazda na co dzień nie różni się od zwykłych, przeciętnych ludzi. Obserwatorzy Małgosi docenili fakt, że prezenterka nie zawsze wygląda jak modelka z okładki kolorowych magazynów. Jak się okazuje, balowe kreacje i wysokie szpilki nie goszczą w garderobie Małgorzaty na co dzień. To tylko pokazuje, że ludzie z show-biznesu nie zawsze wyglądają idealnie i również mają lepsze i gorsze dni. 

Małgorzata Rozenek-Majdan bez makijażu

Chociaż w blasku fleszy i na czerwonym Małgorzata zawsze wygląda nienagannie, to mieliśmy kilka okazji do tego, by podejrzeć ją w naturalnej odsłonie. Gwiazda jest niezwykle aktywna w swoich mediach społecznościowych, a na swoim Instagramie regularnie umieszcza zdjęcia z życia codziennego. Tam właśnie możemy podejrzeć Małgosię pozbawioną ciężkiego makijażu. Ponadto, w popularnym programie Azja Express, gdzie podejmowała się trudnych wyzwań, Rozenek nie miała wokół siebie sztabu stylistów i nie poświęcała czasu na makijaż. To właśnie wtedy po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć Perfekcyjną Pani Domu jakiej wcześniej nie znaliśmy. Z nieuczesanymi włosami, bez makijażu i w sportowym stroju. Gwiazda wyglądała zupełnie zwyczajnie, co dodało wielu kobietom odwagi, by coraz częściej pokazywać się bez grama makijażu

W ostatnim czasie trend pokazywania się w mediach społecznościowych bez makijażu stał się niezwykle popularny. Coraz więcej gwiazd udowadnia, że to, co naturalne, może być piękne. Makijaż to świetny wynalazek ludzkości i to wspaniałe narzędzie, by podkreślać swoje atuty i maskować niedoskonałości. Powinniśmy podchodzić do podkreślania swojej urody zdroworozsądkowo i polubić siebie zarówno w wersji sauté, jak i podczas wielkiej gali. Spójrzcie tylko na Małgosię – ona odnalazła balans! 🙂 

ZOBACZ JAK WYGLĄDA MAŁGOSIA BEZ MAKIJAŻU:

małgorzata rozenek-majdan bez makijażu
instagram.com @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan bez makijażu pojawia się rzadko, ale czasami mamy okazję do podejrzenia gwiazdy w naturalnej odsłonie. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułŚlub Mai Bohosiewicz odbył się w tajemnicy. Kim jest mąż gwiazdy?
Następny artykułTatuaże Agnieszki Chylińskiej robią piorunujące wrażenie. Jeden z nich jest na głowie