Małgorzata Rozenek-Majdan: ojciec gwiazdy TVN jest zamieszany w „aferę podsłuchową”? Jak podaje pudelek.pl, jego nazwisko pojawiło się na liście osób, które rzekomo miały maczać palce w intrydze politycznej. Czy Rozenek-Majdan zabrała już głos w sprawie oskarżeń? Nikt nie spodziewał się takiego zwrotu akcji!

Wszyscy fani gwiazdy TVN nie potrafią dojść do siebie po najnowszych rewelacjach, jakie pojawiły się w związku ze słynną „aferą podsłuchową”. Wszystko przez publikację nowych nazwisk osób, które rzekomo miały pociągać za sznurki. Małgorzata Rozenek-Majdan: ojciec prezenterki naprawdę  uczestniczył w jednej z największych polskich afer politycznych? A może to tylko próba zmylenia służb, a sam polityk jest niewinny? O sprawie poinformował portal pudelek.pl. Nie uwierzycie, jak zareagowała sama Rozenek-Majdan!

Małgorzata Rozenek-Majdan: ojciec gwiazdy jest zamieszany w aferę?

Małgorzata Rozenek-Majdan zawsze podkreślała swoje silne związki z rodzicami. Chociaż mama i tata nie rozpieszczali jedynej córki, dokładali wszelkich starań, by odebrała staranną edukację i zawsze czuła się kochana. Bez trudu można sobie wyobrazić, jak w takim razie musiała wstrząsnąć nią informacja, że jej ojciec może mieć poważne problemy!

Małgorzata Rozenek-Majdan: ojciec dziennikarki, czyli Stanisław Kostrzewski, już od wielu lat jest związany z partią Prawo i Sprawiedliwość. Mężczyzna pełni tam funkcję głównego doradcy gospodarczego, wcześniej pracował również jako skarbnik. Nietrudno się domyślić, że z taką pozycją mężczyzna musi cieszyć się zaufaniem przełożonych. Niestety, wygląda na to, że Kostrzewski będzie musiał niedługo tłumaczyć się ze swoich działań służbom specjalnym. Jak podaje pudelek.pl, jego nazwisko znalazło się na liście osób, które miały rzekomo zlecać kelnerom podsłuchiwanie polityków i biznesmenów.

Oskarżenie zostało wysunięte przez biznesmena Marka Falentę, który został wskazany przez zatrzymanych kelnerów o to, że zlecał im podsłuchiwanie prominentnych gości. Oskarżony zaproponował prezydentowi Andrzejowi Dudzie, że w zamian za ułaskawienie poda nazwiska swoich zleceniodawców

Jak zareagowała Małgorzata Rozenek-Majdan?

Według ustaleń pudelek.pl Małgorzata Rozenek-Majdan odmawia wypowiadania się na temat oskarżeń wysuniętych wobec jej ojca. Gwiazda TVN miała nawet wyłączyć telefon, którego używała do kontaktowania się z przedstawicielami mediów.

Małgorzata Rozenek-Majdan: ojciec prezenterki będzie musiał udowodnić swoją niewinność w procesie sądowym? Mamy nadzieję, że zarówno gwiazda TVN, jak i jej cała rodzina wspólnie przebrną przez te trudne chwile. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małgorzata rozenek-majdan: ojciec
fot. instagram. com @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan: ojciec gwiazdy TVN stanie przed sądem?

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułSłoń niósł martwe słoniątko. Za nim podążała reszta stada. Historia „pogrzebowej procesji” z udziałem słoni rozczuliła miliony
Następny artykułEmilian Kamiński z żoną! To piękna aktorka, 17 lat młodsza od gwiazdora
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.